Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да редактирате вашето Apple ID


Veselin Minchev

Recommended Posts

Днес ще Ви покажа, как да промените информацията от Вашето Apple ID (Вашето име, Apple ID и Email акаунта, Алтернативният Email Акаунт, Паролата и тайният въпрос, Датата на раждане, Адреса, Телефонният номер и Езика).

1. Oтворете Вашият браузър и напишете www.iclould.com

2. След като въведете Вашето Apple ID, цъкнете тук:

94687207.jpg

3. След това:

38011972.jpg

4. Оттук трябва да изберете следващата стъпка:

1) Редактиране на акаунта.

2) Нулиране на паролата.

32539361.jpg

1) Еdit your Apple ID:

1) Редактиране на Името, Apple ID и Email адреса.

2) Редактиране на паролата и тайният въпрос.

3) Редактиране на домашният адрес.

4) Редактиране на телефонният номер.

5) Редактиране на езика и личните настройки.

62890199.jpg

2) Reset your password

- Email authentication: Чрез този метод, инструкциите за нулиране на паролата, ще бъдат изпратени на Email адреса Ви.

- Answer security questions: Ако изберете този метод за възстановяване, трябва да отговорите на тайният въпрос, който е конфигуриран по време на регистрацията на акаунта(Apple ID).

68649429.jpg

Cult of Mac

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро името на ID-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, на мен ми се наложи да мина на друг мейл в акаунта(старият служебен от фирмата където работих вече не е активен) и тъй като си искам моя акаунт - въпросната смяна на ID-то всъщност е и смяна на мейла за контакт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Някои има ли идея как да сменя тайните въпроси,при условие че не ги знам?

Преди под въпросите имаше линк за ресет на въпросите

screenshot20130307at719.png

но сега този линк вече го няма

screenshot20130307at719.png

Не става и с промяна на паролата.Акаунта не е мои,но момчето има пари вътре и за да закупи приложение му иска тайните въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с онлайн от телефона, цъкаш на временен пин в акаунта и после закупуваш от телефона, ползвайки ПИН-а. Или пиши на съпорта от телефона, ползвайки същия пин с искане да ти ресетнат въпросите.

post-226-0-50716400-1362678151_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще опитам,че вече блокирах акаунта и ще го отключат след осем часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ти поиска тайните въпроси, дай Cancel. Мисля, че пак става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

този филм с въпросите и аз го "гледах" преди няколко месеца...ако няма попълнен recovery мейл нямат зануляване(който аз нямах)...след като пратих запитване до съпорта ми отвърнаха да званна на телефона за българия, което и направих, естествено нямат съпорт на български и си говорихме на моя развален английски с една дама, която беше много отзивчива и след няколко елементарни отговора от ваша страна от сорта на itunes акаунт, телефонен номер и други подобни, тя ме накара да генерирам този пин и ми занули въпросчетата...процедурата отне 10-на минути, които се оказаха и безплатни ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Исках да си сменя имейл адреса, но ми изписава следното The email account name contains special characters/Името на имейл акаунт съдържа специални знаци. Каква е причината за това и как да си сменя проклетия имейл => и apple ID

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи мейл без специални знаци? Може енкодинга или някой плъг-ин в браузъра който ползваш да ти върти номера. Нали не си поставял мейла, а си го написал с клавиатурата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написан е, и много интересно, защото пробвах и от телефона и от РС, в двата случая все едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не пишеш някоя буква на кирилица? Или някое от източноевропейските латиници? ç ƒ œ å æ

Ще лягам, утре ме търси ако не се оправиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко гледам, преглеждам, ама ... Едно и също

Изписвани ми, същия имейл само, че завършващ на @me.com e алтернативно ID, може би той прави проблема, но когато вляза в облака не намирам начин на го премахна. След малко ще кача снимки да е по- ясно.

post-22262-0-19181500-1364906136_thumb.j

post-22262-0-93186900-1364906135_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@me.com; @mac.com и @icloud.com са домейни, които вървят с епъл айди-то. Тях си ги получаваш с регистрацията и не се махат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш и няма смисъл. Аз се логвам с @me отдавна и съм забравил даже първия мейл с който регнах ид-то кой е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ами как да сменя айди-то не Искам да имам нищо общо с abv.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...няма как да пробвам аз, изисква твърде много доверие. Май ще се наложи да регистрираш нов джимейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото аз пробвах и с имейл на приятелката ми появи се пак същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че проблемът е при тебе - компютър, нет, нещо такова. Направи един мейл под друг домейн, напр. в яху?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е ще пробвам. Ся между другото пробвах с @icloud.com пак същото, много се изнервих, кви са тия специални знаци да му се невиди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема си е_ _ ло м_ _ _ _та, даже и от support-та незнаят как да ми се реши проблема. Голям цирк, неска, проблем с айди-то после пък мача на барса за 10 секунди неможах да хвана хиледарка от скапания съдия. Спирам, че ще зема да обърна темата на оплаквателно бюро хахаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не би трябвало да има проблеми, тъй като преди 4-5 месеца и аз минах от абв на джимейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...