Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Recommended Posts

Здравейте!

Представям ви Бесеница на български език.

Тъй като ми липсваше игра на Бесеница на български език, седнах и сглобих една. :)

Engine-а е open source, думите са събрани от Wiktionary, и малко промени от мен. Ако ви се учат нови думи и търсите симпатичен начин да убивате време - може да я свалите от AppStore: http://itunes.apple.com/app/id504991996?mt=8. Разбира се - играта е напълно безплатна.

Речникът на играта включва следните типове думи:

1) Cъществителни имена от мъжки, женски и среден род

2) Прилагателни имена

С течение на времето ще добавям и други категории думи (като държави, столици, и т.н.).

Изисква минимум iOS 3.2.

mzl.becceput.320x480-75.jpgmzl.pryqqccg.320x480-75.jpgmzl.amliphjf.320x480-75.jpgmzl.laleumvu.320x480-75.jpg

Поздрави,

Виктория

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Хубаво е някой да се сети да пренесе някогашните ни развлечения в новото време :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една от любимите игри на дъщеря ми, но... :) За съжаление е невъзможна за деца(да не казвам, че и за мен е сложничка:)). Може би пояснителен текст или начални букви няма да е лошо да има. Например в опция за по-лесна и средно лесна игра:) Иначе играта е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли прилгателните да се изолират и да останат само съществителните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

Много ви благодаря за отговорите. :)

Очаквайте скоро опция за трудност и възможност за контрол на типовете думи.

В интерес на истината, мои приятели също споделиха подобни неща преди да излезе играта в AppStore, но аз реших да я пусна така както е, за да може хем да работя по новите опции, хем все пак да събирам мнения от хората, които си я инсталират.

The Shaman, и на мен ми е малко сложна, и дори бивам обесена за много странни думи, които никога не съм чувала (и после google-вам, за да видя какво означават). :)

mirror, в следващатата версия ще може.

Хубав ден,

Виктория

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е супер! Само една малка забележка за следващата версия - Буквичката "Д" я пише на латиница "D". И подкрепям другите за подсказка с първа или последна буква или например когато остават 2 или 3 опита до обесването да има подсказващо съобщение което да насочи играещия към думата ( това може би за по-лесните нива на играта ). Иначе наистина играта е СУПЕР! Върна ме в училище :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Бесеница 1.1

+ Възможност за избор на режим на игра: лесно и трудно

+ Възможност за включване и изключване на типове думи

+ Промяна в пресмятането на резултата в зависимост от режима на игра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех, Asen_77, благодаря, че си писал за новата версия 1.1. :) В допълнение, взела съм под внимание малката забележка за буквата "Д", и ще се опитам за следващата версия да пипна самия шрифт. А относно подсказките, продължавам да работя върху играта и планувам да добавям допълнителни режими (примерно режим с подсказките, за които пишеш) и нови категории думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...