Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Installous / Проблеми и крашове


vanko777

Recommended Posts

Здравейте, обяснението е супер. Всичко се инсталира без проблем.

но когато се опитам да инстал приложение от ИНСТАЛИУС ми дава грешка: "Installation failed: Invalid IPA" Имам ауторизация на компютъра, и съм инсталирал безплатни приложения...

някой да има някакво мнение?

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко, проблема не е при само теб...появява се при всички.

Това си е бъг на Installous, има си цяла тема за това, не трябваше да пускаш нова.

edit: Местя коментарите в правилната тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Apptrackr: If you're running 4.3.3 and you're getting "Invalid IPA" error, please install AppSync from the Hackulous repository and not from others.

http://www.twitlonger.com/show/c3h048

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го бях инсталира от Hackulous repository, но ми даваше "Invalid IPA" на 5 от 6 опита, а съм с 4.1. Оправи се като направих следното: деинсталирах Installous, деинсталирах и AppSync, след което инсталирах отново Installous от Hackulous repository (заедно с него се качва и AppSync)и всичко си дойде на мястото. Спи града... както е казал поета :Wink:

уффф.... май се явих ехото на Шамана (218) :huh:

Редактирано от ozi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес джейлнах моята четворка,но Installous постояно крашва и не мога почти да го използвам,постояно ми излиза от него.Телефона е джейлнат с JailbreakMe 3.0,ако можете да помогнете по някакъв начин ще съм ви много благодарен . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Вчера на чисто ресторнат телефона със Сашо (Aveliky) забелязахме, че след слагане на Installous се инсталира и Mobile Substrate. Така, че онези, които ползват tethered jail мнооого да внимават!!! Лично аз го свързвам със скорошния ъпдейт на AppSync.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В шапката е същия Installous от преди месеци. Substrate-то се добави наскоро с един ъпдейт на AppSync. Така, че тегли и тествай. Най-много да ресторнеш пак. :D

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам ако се добави ръчно без добавяне на субстрата ще си работи без проблеми. До колкото знам добавянето на мобил субстрата в Инсталъс е заради подкрепа на семи тетъра.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една (1) минутка. ;)

П.С. Готово, в кепето е.:tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога мога да те светна, че ако си дръпнеш само апсинка и го турнеш ръчно ( рестарт , респринг ) без да дърпаш инсталуса, аповете ще ти работят, няма да имаш нужда от Semitether и ще можеш да си ресваш тела спокойно.

Така ни субстрат, ни други шитни са ти нужни, оообаче за да ги качиш ти е нужен целия пакет , т.е. слагаш апсинка със субстрата, слагаш каквото ти е нужно, махаш апсинка и другата гад, слагаш ръчно само апсинк.деб и всичко бачка, сложно е малко но не буташ нищо от Сидия

Редактирано от kawabiker
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С инсталуса можеш ли да си рестартираш тела ? Защото аз когато си играх с тая схема установих, че когато него го кача, за да си ресна тела ми е нужен semitether , а като го махнах и оставих апсинка само, нямах проблем с рестарта на тела .

Но сложиш по нов апсинк, който даже не се виждаше в сидия че е инсталнт, но лекуваните ми тръгваха без проблем .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Наскоро ъпдейтнах на 5.01 и след като джейлнах и сложих Installous имам чуството ,че скоросто за сваляне на FileApp ,Filedude спадна драстично... Стоя до модема и едвам се тегли.А интересното е ,че преди всяко сваляне когато дам на приложение да го сваля и избера източник { от кой сайт ( fileapp,filedude) } ми излиза така нареченото AntiRobot - а именно да въвеждам текст от картинка..Нали на fileape трябва да изчакаш 15 секунди,а на filedude да въведеш 4 букви..За да стигна дo тях трябва да въведа текст. Ако на някой му се е сличило нещо подобно да сподели.

Редактирано от Spasow*
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо сте в заблуда или проблем с доставчика. Направих два опита и:

57cfadb2aa8e0812.PNG4d1b79b6e8f459af.PNG

Това с 3GS. ;) Втория шот за малко да го изтърва. :D

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми дава от една седмица Invalid IPA като се опитвам да ъпдейтна две от приложенията си.. :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем със скороста, но не ми е толкова голям проблем. И то не е постоянно, а от време на време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблем със скоростта имам с filedude почти в 100% от случаите. Първо са нужни 5-10 сек. докато тегленето започне. След това сваля с 10-30-кб/сек и насича все едно връзката ми с интернет прекъсва на всеки 5 сек. Въобще - зор. С fileape няма проблеми. Тръгва винаги от раз. Но този нов робот направо къса всички нерви.. Да вземат да пуснат пак paid subscriptions или нещо от сорта, да си платим и да ни се махне тая гадост..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шотовете ми са от filedude - последния линк в Installous.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...