Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Installous / Проблеми и крашове


vanko777

Recommended Posts

Здравейте,след ъпдейт на инсталоса дтунс изчезна. При поредния опит да го инсталирам

наново,се инсталира но за сметка на това пък изчезна инсталоса! Стигнах до извода, че двете са несъвместими. Някой има ли идеи?

Това е пакет с всички AppSync, Installous инсталирате последен!

Installous 5.0.4-3 + Dependencies

Installous 4 4.4.2 за фирмуеър 4.x

Инсталирате AppSync според фирмуера на вашето устройство.

* За фирмуеър 3.x - AppSync31

* За фирмеър 4.x - AppSync 40plus

* За фирмеър 5.x - AppSync 5.0+

* За iPad - AppSync32

8e95d99659f0d2f0.PNG5aedbbe4f42503e9.PNG

5fcf57e12338d1b1.PNGebe1faf77348a789.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мене след ъпдейт на инсталоса дтунс изчезна, кофти работа някой ако знае къде е проблема нека помогне. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти къде откри ъпдейт на инсталоус?

Имат предвид Installous, а не Install0us.

Проблемът идва от версиите на необходимите depends за Installous – и най–вече, нужната версия на AppSync. Ако имате инсталирани Torrentula и Safari Download Plugin, и тях ще иска да махне точно като dTunes.

Лично на мен старата (2.0.4) версия на Installous ми е по удобна и по– ми харесва (от страна опции в настройки), от тази новата – 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

С Ipad 3g 32 gb Firm 3.2(7B367)

Джейлнах със Спирит и сложих Installous 3.1.9-1. Сложих и АppSync 3.2. Всяка една апликация която изтегля, при опит за инсталация ми казва Failed to Open MI и дотам. Гледам че и във форума на hackulo се оплакват хора от това, но не можах да намеря решение.

Та, някой да има някакво предложение?

Едит : Native Installation като е на OFF работи, но са бели иконите на инсталираните приложения

Редактирано от strangesamedogma
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нямаше проблем докато не ъпдейтнах днес през Сидия, предполагам, че ще го закърпят тези дни.

Той човека във форума си го е казал: Aaah god damn. That's my fault. I will send a fix to this in about 2 hours to dissident when I have access to a pc. Sry guys.

Редактирано от elwin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли дали на инсталоус 2.5 трябва ай тунс синк да е он или оф, както беше на предишната версия която имах. За да знам дали мога да си синхронизирам музиката, защото иначе ще ми изтрие всичко от инсталоус, нали?

Благодаря предварително!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже, аман...

Абе, ти първо не правиш разлика между Installous и Install0us..

А пък ако си наясно – кво правиш в тая тема?

После– хич не си наясно май какво ти трябва за синх през iTunes (а именно– AppSync).

А да не говорим пък какво общо има синхването на музика с Instalous или Install0us...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сладурко не си прав. Имам си аппсинк за 3.1.2 и всичко си беше ток докато ъпдейтнах твоя Install0us щом държиш. Ъпдейтнах си го до предишната версия не 2.5 и когато си синхронизирах музиката, защото ми е цъкнато в тунето и синк с апп-овете ми се изтриха всички апп-ове свалени с Install0us by puy0. Та мисля, че това е общото или греша А iTunes sync ми беше ON. А като го изключех не ми ги триеше при синхронизация. Та трябваше ли да обяснявам толкова за въпроса дали някой знае във версия 2.5 как трябва да е ON или OFF. Благодаря.

Редактирано от fearness
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко трябва да е OFF. При мен е така и нищо не се трие. А ти занапред успокой тона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти или наистина не вдяваш какво ти се казва, или си правиш някакъв тест...

Install0us и Installous са 2 различни приложения с еднакви функции. Няма как да си ъпдейтнал едното с другото, да не говорим пък, че версия 2.5.2 на Install0us е последната, и то още от януари, и след нея вече няма Install0us...

A Installous пък няма версия 2.5.

И двете нямат нищо общо със синхронизацията на музика, а само с такава на приложения. И естествено, за да можеш да синхрнизираш, iTunes Sync в двата Insstallo(0)us–а трябва да ти е на ON, като си задал опция за начина на инсталация–при мен е Native в този с "o", и Automatic – в този с "0", и .

Предполагам–точно защото не правиш разлика между 2–те си качил едното, и понеже си теглил и инсталирал приложения с него, после като си качил другото, при синхронизация са се изтрили тези приложения.

Следващият път преди да се опиташ да ме "боцнеш" с подобни реплики

Мислех, че има хора, които са по-разбрани
, по–добре почети, помисли, прочети пак и пак моят пост, който толкова не ти е харесал, дано включиш какво вече съм ти казала там, та да не се налага да обяснявам като на първолак...Щото тогава няма само да обяснявам...

ПС. А ако пък още веднъж си редактираш пост след отговор, и то от мод – я вместо да ти казвам, погледни в правилата сам какво трябва да очакваш...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сладурко не си прав....

И тук грешиш - Кака е сладурка :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме наясно, момчето е културно, културно се извини, пък и се оказа наше момче (професионално). Не го яжте повече... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с кой е най-добре да съм според Вас, с "о" или с "0"? Тъй като съм малко бос и незнам, с кой ще е най-добре и дали изобщо има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус. Може да сложиш и двата, и да тестваш. Който ти хареса оставяш, другия го разкарваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами свалям ги от filedude.com или от mediafire.com,но когато вляза на дадено приложения долу ми пише примерно Price: 3.99$ .Какво значи това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е цената в AppStor-а, ако решиш да купиш приложението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте на всички,

инсталлоус ми не иска да сваля. от звестно време забелязах че, не мога да свалям нищо през него. Стигам до момента в който ми се появяват бутоните download и install и като натисна който и да е от тях нищо не се сваля. Ще съм ви благодарен ако някой може да помогне.

Мерси и лек ден на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако съм инсталирал програма от installous, после как да я деинсталирам.

Изтрих я с Cydelete надявам се да съм я махнал.

Редактирано от kris_d
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш, задържаш и хикс. Както всичко останало :)

@thristov, Download не е бутон, в смисъл не се сваля чрез него. Трябва да си свалиш приложението от линка в страничката му и то ще почне да се сваля в Download. Като се свали го натискаш и даваш Инстал.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...