Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

О! Думи


mitkoiphone

Recommended Posts

Screenshot2012-03-11at114252AM.png

  • Free
  • Category: Games
  • Released: Mar 08, 2012
  • Version: 2.1.1
  • Size: 18.0 MB
  • Languages: English, German
  • Seller: Fugo Information Technology and software, LLC
  • © Fugo Mobile

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 3.0 or later

mzlgxjwdvla320x480-75.jpg

mzlribttgox320x480-75.jpgmzlgxjwdvla320x480-75.jpg

Играта е страхотна за убиване на време. Много добре направена и интересна. Надявам се не е пускана и преди. Дано ви хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах :blink: Дай някаква информация. Каква е тази игра, как се играе, каква е целта и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се вижда от шотовете, имаш 16 квадрата с букви. От тези букви, трябва да се образуват думи. Натискаш върху първата буква, задържаш и обикалаш по думата до последната буква и пускаш пръст. Всяка дума носи опеделени точки. Съответно, колкото е по-дълга думата, толкова повече точки ви носи. Хубавото е, или поне за мен е че играта има и мултиплеър. Не знам на какъв принцип играчите се избитат и за 1:30 трябва да намерят най-много думи или най-дългите. Има си класация и те така. Дано нещо разбрахте :) Мен лично ме радва много, защото тренира доста гънките. И като го няма чичо Г да помага става доста трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко е досадно, че не приема различните форми на една дума за верни - множествени числа, женски/среден род. Иначе е приятна, като изключим това, че Про потребителите имат повече време за игра - според мен, когато става въпрос за multiplayer игри, не трябва да има дискриминация спрямо една група потребители :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко време има един обикновен потребител и колко про. При мен доста пъти приема множествено и един. число за различни думи. Което пък на мен не ми харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм от телефона. Ако никой не го направи ще опитам по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, въпреки че е безплатна, ще трябва някой да ти я "лекува" за да я качиш, иначе трябва да имаш данните за акаунта с който е свалена от стор-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшна игричка и много готина зарибявка. Браво за играта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е страхотна за убиване на време. Много добре направена и интересна. Надявам се не е пускана и преди. Дано ви хареса.

Със сигурност не е пускана преди понеже за първи път я преведох преди около 2 седмици. Радвам се да прочета позитивни отзиви. Ако имате някакви забележки казвайте. Ще направя каквото мога поне БГ версията да е перфектна.

Колкото до думите - изискването беше такова, че да няма различни форми на дадена дума.

Редактирано от Guybrush Ulysses Threepwood
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Guybrush Ulysses Threepwood Има доста думи които ги няма например ТИР,БАЛИСТА,СУМО,БРАНЕН(браня) има дума НУЛА, но не и думата ПЕТ или ДВЕ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво за играта. Страхотна е. От 3-4 дни я разцъквам и ме болят очите вече. Убива доста време, но и батерия за жалост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Guybrush Ulysses Threepwood Има доста думи които ги няма например ТИР,БАЛИСТА,СУМО,БРАНЕН(браня) има дума НУЛА, но не и думата ПЕТ или ДВЕ :smile:

Въпроса е, че хората искаха да им се намери wordlist с възможно най-много думи, които да не са в различните си форми. И не знам къде са ровили и какво са правили но в това, което ми представиха за редакция имаше доста странности. Ако нещата са толкова зле ще ги агитирам да потърсят по-качествен списък с думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, че хората искаха да им се намери wordlist с възможно най-много думи, които да не са в различните си форми. И не знам къде са ровили и какво са правили но в това, което ми представиха за редакция имаше доста странности. Ако нещата са толкова зле ще ги агитирам да потърсят по-качествен списък с думи.

напротив не е зле просто има често срещани думи които не присъстват нали се опитваме да я направим почти перфектна :smile: иначе играта е голяма зарибявка

п.п. а някой имат медали или купи как се вземат? (отляво на нивото където аз имам корона за премиум)

Редактирано от Kalin23
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно най-много пъти да си в челната 10-а и ти дава купичка :) Голяма зарибявка е, но някой път като зацикля и не мога 1 дума да намеря, ужас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и доста от дългите думи, които не съм много сигурен, че съществуват :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Има платени неща в нея. Закупуваш си 10 секунди повече време и закупуваш възможността да си смениш името. Иначе играта е супер - редовно разцъквам вечер преди да заспя ;)

Подкрепям Шаман за някой по-дълги думи че съществуването им е съмнително, а и доста думи има за който съм сигурен за правописа но не ги признава ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

О!Думи Версия 2.2.0

- подобрен дизайн
- система Rating
- подновени списъци с топ резултати и профилни страници
- оправени малки бъгове
- подобрена цялостна функционалност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Игрицата си я бива,но софтуера далеч не е бг,има я на още 10-ина езика....А редактора ,който е сглобявал думите е доста зле с граматиката.Иначе е зарибяваща ,вече втори месец съм с купа :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...