Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

О! Думи


mitkoiphone

Recommended Posts

О!Думи Версия 2.2.4

- оправени малки бъгове

- подобрена цялостна функционалност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тъй като горепосоченият контакт не отговаря, ще си излея мъката тук. Страшно много ми се играе но в японския стор е няма :/ Ако някой има друг имейл на девелопъра нека да удари едно рамо! Все пак събмитването в друг стор освен суперлативи няма какво друго да донесе :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се чийтва в тая игра? Просто не е възможно едни и същи хора всеки кръг да правят най-много точки, колкото и да са добри ми смърди, че чийтват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един познат играе нон стоп. На първа позиция е с общо най-много точки. Изобщо няма понятие от компютри, но сподели, че се повтарят и ако играеш достатъчно дълго, ги запомняш. Що се отнася до измами — сигурно е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игра на думи хит сред футболистите на Лудогорец

Мобилна игра, в която целта е да се откриват думи, е истински хит сред футболистите на Лудогорец. Отдавна по лагерите белота и таблата са влезли в историята. Карти вече никой не играе, освен по-старите кучета, но и те са на изчезване. В лагера на шампиона и носител на Купата на България играта на карти не се забелязва, а и май вече е тотално изчезнала. За това пък има нов хит. Естествено той е свързан с мобилните телефони, нетбуците и таблетите на футболистите. По време на тази лятна подготовка хитът се нарича „О!Думи“.

Целта на играта е проста имаш един голям квадрат с 16 по-малки квадрадчета вътре, във всяко едно от които има буква. Целта е да успяваш да свързваш буквите така, че за определено време да намериш най-много и най-дългите думи на български език.

Играта явно е зарибяваща, защото буквално половината тим на Лудогорец играе. Още по-забавно е, че играта се практикува в мрежа и на практика турнирите срещу реални противници са най-интересни.......

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днеска играта не ми се стартира и мисля да я преинсталирам, но се притеснявам да не си затрия постиженията. Нека някой, който я е преинсталирал да каже да се пазят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но след като качих игрицата, стартирам я, отваря се син екран с надпис "FUGO", стои така около 10-15 секунди и крашва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е при теб проблема. При всички е така в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси а аз тръгнах да трия всичко инсталирано през последната седмица, даже си мислих и за рестор. Добре, че не го направих! :|

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да отправя един апел към човека/екипа, отговорен за поддръжката на играта - при всичките тези премиум потребители, които имате вече и при всичките допълнителни приходи, които получавате от смяна на имена, смяна на аватари, реклами и пр., ми се струва, че генерирате достатъчно приходи, за да можете поне да обновявате речника периодично, да коригирате грешните думи, както и да добавяте нови такива. До този момент поне 10 пъти съм виждал думата "ЕКЗКУРЗИЯ" и всеки път като я видя умишлено не я маркирам, защото ме е срам да маркирам дума, която знам, че е изписана неправилно. Такива думи има много. Освен това на предната страница на темата е написано, че речникът на играта не трябва да включва различни родове, пълни и кратки членове и пр., а има изключително голям брой думи, които ги има и в мъжки и в женски род, членувани и пр. За сметка на това има много думи, които са очевидни, но ги няма в речника, а не ми е направило впечатление да са добавени нови думи. Като се има в предвид, че играта е вече в Стора от няколко месеца, ако на ден 1 човек проверява по 100 думи от речника (100 думи не са толкова много все пак) ми се струва, че до този момент щяхте да сте коригирали всичките грешки в речника. Играта ми харесва, но в последно време започва да ми доскучава поради факта, че виждам все едни и същи думи, много от които дори не са изписани правилно. :)

П.П. Ако имате възможност да добавите бутон за съобщаване при откриване на грешка в дадена дума, това може би ще улесни оправянето на грешките. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо мислиш, че разработчикът или екипа ще прочете твоят апел? Доколкото знам компанията е турска или аз бъркам нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами потребителят @Guybrush Ulysses Threepwood се е представил на предната страница като човека, отговорен за играта, така че се надявам да прочете мнението ми и да направи нещо по въпроса. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:10x:

За мен най-важният пропуск е липсата на мултитаскинг. Докато играеш, телефонът е неизползваем. Вероятно го правят умишлено, за да гледаш рекламите, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нали не мислиш, че всичките тези, никове, аватари и т.н. са купени ;)

Има и хора, които чийтват. Преди няколко дни, десет буквена дума, ония я откри за секунда! Може и да е случайност, но не е единичен случай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз играя главно на "идеалист", там няма чийтъри гарантирано. Моят рекорд е 2.8s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как се чиийтва, ако не е тайна? Не че ще започна, но ми е адски интересно защо все още не е обсъждано тук ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здр. на всички,как мога да си кача играта,телефона е купуван от Франция и ми изписва,че в French Store не е налична играта,по какъв друг начин мога да я кача?Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...