Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

О! Думи


mitkoiphone

Recommended Posts

А някой може ли да ме светне как да си преместя профила от стария телефон на новия, за да мога да продължа да си трупам нива, а не да почвам от нулата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Restore from backup...

Здр. на всички,как мога да си кача играта,телефона е купуван от Франция и ми изписва,че в French Store не е налична играта,по какъв друг начин мога да я кача?Благодаря предварително!

Направи си акаунт в БГ Апстор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Людмиле, би трябвало като се гогнеш да е ок. Или нямаш регистрация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма регистрации в тая игра. Първоначално си пишеш там как да ти е никнейма и тва е, но след като се метнах на 5-цата и ест. си върнах бекъпа на всичко от 4S-ката, играта се качи, но профила ми го няма, а съм 20 левъл да му се невиди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, но за име се плаща ;) Ти вероятно си "платил" с IAP Free или подобно и сега без джейл няма как да го направиш пак :)

upyhy6as.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платил съм си екстрите, но не се прехвърля. Дори се чудих дали няма някое файлче, което ти помни рега, но от друга страна и да има няма как да го кача на неджейлнато устройство, така че явно ще чакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех браво,вместо отговор,изтрихте публикацията,чудесен форум,скоро очаквам и да не мога вече да публикувам!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продължавай да спамиш и така ще стане. Даде ти се тема за четене, там пише и защо нямаш линк за потвърждение!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с играта,с иОс 5.1.1 съм след инсталацията при опит да стартирам играта просто премигва и до там,какъв може да е проблема,явно нямам късмет с тази игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

А някой може ли да ме светне как да си преместя профила от стария телефон на новия, за да мога да продължа да си трупам нива, а не да почвам от нулата?

Някакво решение на "проблема" ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, на новия телефон си правиш нова регистрация, след това пишеш на съпорта да ти сменят двата профила и до няколко дни на новия телефон вече ще си със стария профил, а на стария с новия профил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ако искам на двата телефона да съм с един и същ профил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...