Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Поредният iPhone 5 дизайн, този път 4,6 инчов


arm11

Recommended Posts

От няколко дни в нета се появи слух, че новият iPhone, ще бъде с по-голям дисплей и дизайнерите от ADR Studio не закъсняха и направиха новият си проект. Вдъхновен от името на новият iPad, техният дизайн се казва The New Iphone.

Ето го и него:

screen-shot-2012-03-22-at-2-01-42-pm.png?w=657&h=411

screen-shot-2012-03-22-at-2-00-48-pm.png?w=1000&h=

screen-shot-2012-03-22-at-2-01-01-pm.png?w=1000&h=

screen-shot-2012-03-22-at-2-01-14-pm.png?w=1000&h=

screen-shot-2012-03-22-at-2-01-32-pm.png?w=1000&h=

screen-shot-2012-03-22-at-2-01-53-pm.png?w=1000&h=

screen-shot-2012-03-22-at-2-06-53-pm.png?w=1000&h=

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и снимки и дизайни да си появят, колкото и футористични или семпли да са, в момента в който излезе 95% от хората присъстващи тук във форума ще го искат, а 20-30% от тях ще си го вземат още първия месец от анонсирането му :) дори и да запази сегашните си размери и дизайн или да се променят драстично ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Reuters: Apple iPhone 5 to launch in Q2 with a 4.6-inch LCD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази концепция, до такава степен се бие с дизайнерския стил на сър Айви, че поне докато той е в Епъл, няма как да види бял свят. Йок! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесват някои неща в този дизайн :)

100% обаче епъл няма да пуснат нещо с подобен дизайн

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога apple няма да пуснат телефон с подобен дизаин, но ще е добре ако му сложат 4.5 инча дисплей :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Размерът на екрана би трябвало да си остане същият - все пак това е телефон,ако някой иска нещо по-голямо - iPad и готово.

Сегашните iPhone-и са удобни за боравене с една ръка,ако го направят с по-голям екран няма да е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те пък едни мечти!!! Това е най-недъгавата концепция, която е излизала някога :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не ни трябва по-голям дисплей според мен и този дизайн е грозен. Очаквам петицата да е нещо много готино и изпипано, все пак две години го правят, с тая четворка еската само си дадоха още време ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно грозно е това. Като се опитват да правят концепции за iPhone поне да се придържат към стила на досегашните продукти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да го направят 4 инча,грозен или не аз бих си го взел.Всичко е въпрос на вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, ако е новия iPhone няма да продат и 5 млн бройки според мен. Една дума: ГРООООООЗЕН.

Дизайна, който се появи малко след смърта на Стив Джобс iPhone SJ е уникален, дано да има нещо общо.

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой точно дизайн се е появил след смъртта му? :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и предната част да е такава, то гърба никога няма да е такъв... Задължително следващия iPhone трябва да е значително по-тънък от 4S...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На практика без home(хардуерен) бутон не може! И най-големия проблем е батерията. Докато не се намери ефикасен материал, е изключен варианта за по-тънък модел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...