Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Среща на форума 22.05.09


Anthony

Въпрос

"Fish & Grill", 22.05.09г. 19:00 - 19:30 ч. парола – iPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 4

"Синатра" – 22.05.09г. 23:00ч. парола – BGiPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 5 с/у МОЛ–а .

Дрескод – без анцузи, не дават с маратонки, чехли, джапанки, къси гащи;Обаче къси поли е разрешено, дори желателно.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Sladichuk®

    24

  • Anthony

    23

  • Aveliky

    14

  • bombastyk

    13

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

мисля, че няма да ни изгонят :biggrin: познавам собственика - е не ми е брат все пак, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аре ве нема ли да се накъркаме по-мъжки?

Леле, колко сексистки.... :biggrin:

Ми като не ни щете, освен да пусна паралелна тема с покана за дамско парти на съфорумките :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

лелеееее - загазихме :biggrin:

dreamlover извини се, покани дамите лично и си смени ника :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sladichuk, не се сърди. Ти си от нашите.

Имах предвид по мъжки, защото доколкото си спомням от последният път, освен теб други дами нямаше. Не броя двете девойки, тях ги доведоха колегите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Sladichuk, не се сърди. Ти си от нашите.

Имах предвид по мъжки, защото доколкото си спомням от последният път, освен теб други дами нямаше. Не броя двете девойки, тях ги доведоха колегите :)

сигурен ли си???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Sladichuk, не се сърди. Ти си от нашите.

Имах предвид по мъжки, защото доколкото си спомням от последният път, освен теб други дами нямаше. Не броя двете девойки, тях ги доведоха колегите ;)

Мечтателче, не го приемай сериозно, де, не виждаш ли, че се шегувам. :)

Да ви е*а сите до един! Аз няма да мога да дойда, когато и да е ...

Ааааа, да си ги нямаме такива, Адамче, без теб и аз не отивам никъде. :sad:

P.S. Не знам за кога и къде се планира купона, но ако е в центъра и по добра традиция е налице намерение да се продължи след 23:00 в клуб, до моя офис има чудесен пиано–бар – "Камино", където бих могла да наравя резервация, за да не се обикаляпак по късните часове в търсене на място за приютяване. Само трябва да знам поне седмица предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ее, как съжалявам, че не съм от София и че не съм на вашата възраст, бих се присъединил към вас за една вечер :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Sladichuk, не се сърди. Ти си от нашите.

Имах предвид по мъжки, защото доколкото си спомням от последният път, освен теб други дами нямаше. Не броя двете девойки, тях ги доведоха колегите :lol:

сигурен ли си???

Не съм сигурен относно кое?

Неразбирам въпроса!

Моля уточни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Sladichuk, не се сърди. Ти си от нашите.

Имах предвид по мъжки, защото доколкото си спомням от последният път, освен теб други дами нямаше. Не броя двете девойки, тях ги доведоха колегите :lol:

сигурен ли си???

Не съм сигурен относно кое?

Неразбирам въпроса!

Моля уточни.

Едната от двете беше Rosi Koleva, а другата на Adamvo приятелката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, Саше, мен пак ме сложи извън класацията. Освен на Адамчето приятелката(Ели) и Роси, аз бях третата. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Е, Саше, мен пак ме сложи извън класацията. Освен на Адамчето приятелката(Ели) и Роси, аз бях третата. :lol:

Той за теб спомена, виж червения надпис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да кажа само за градината, няма значение колко познаваш собственика, трудно ще ни е да направиме оборот, че да може с печалбата да си плати глобите. Пък и не вярвам, че искаш да причиниш това на приятеля си... :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже много се замотахте аз да предложа поне дата :)

25.04.2009чг.(събота с/у неделя)

П.С. Форума ще остарее докато го полеем :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Понеже много се замотахте аз да предложа поне дата :)

25.04.2009чг.(събота с/у неделя)

П.С. Форума ще остарее докато го полеем :confused:

хубав ден си избрал.....идеален е :blonde:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Aз имах идея първо в "Тино"(на "Патриарха"), там има и страхотна градина (ако не е студено за навън), и добра кухня, а после "Камино" е на 2 крачки, но изрично са ме предупредили, че поне 10 дни, най–късно една седмица преди това трябва да се резервира, така, че ако се решава нещо за 25.04., давайте по–експедитивно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Aз имах идея първо в "Тино"(на "Патриарха"), там има и страхотна градина (ако не е студено за навън), и добра кухня, а после "Камино" е на 2 крачки, но изрично са ме предупредили, че поне 10 дни, най–късно една седмица преди това трябва да се резервира, така, че ако се решава нещо за 25.04., давайте по–експедитивно.

Идеята е супер :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз лично за Камино съм резервиран. Беше приятно преди да се напълни с мутри и да искат резервации 1 година предварително. Държат си пистолетите върху масите. Проверката за оръжие е само за простосмъртни. Ако държите да сме там обаче, няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми добре, де, не е казано да се ходи там, където някой няма да му е приятно.Предлагайте място, ама е желателно да се съчетаят, не да се хуква след 22:30 да се обикаля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Такива има на всякъде, дай да не ходим по заведенията тогава. Аз мисля, че в камино ще е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Саше, в Камино няма други. Щом искате, ок. На мен не ми пука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...