Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

То си стои така и когато въведеш текст се сменя на Send.

Да де и преди си имаше Audio note, просто сега са добавили този бутон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си е send

И при мен е така, рестартирах програмката, но без резултат, хмм?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте да разрешите от Settings достъп на WhatsApp до микрофона.

Edit: В iOS7 е - Privacy -> Microphone

Редактирано от Kaloyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди час го нямах?!Сега се появи микрофона,без да пипам нищо по настройки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

We are releasing Voice Messages on all of our platforms simultaneously.

Ето за това някой имат опцията, други все още не. Ще трябва да почакаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ще се чака, но аз лично не виждам смисъл от тези смешни опции, които не носят нищо пълноценно за използване на едно чат приложение.

Whatsapp е бледо копие на BBM и според мен трябва да наблегнат на нещо друго по-интуитивно, свързано със сигурност примерно, криптиране или друго, което би било наистина добро и ако трябва да се плати отделно ще се плати, но да си заслужава.

Как ли не ще пращам е така пиян с надут език и прегракнал, да записвам и изпращам някакви гласови съобщения на каката или пък на шефа. Тези Whatsapp за 4 години освен глупости нищо друго не направиха. До сега ни крадяха чатовете и файловете, а сега и гласовете ще ни записват, че и от тях да си направят база данни.

При първото по-масово приложение, което се появи за iOS и го сменям. И 10 лева да струва, но да върши добра работа за чат и да не е бъгаво, като Whatsapp.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ходи похвали предпочитаните от теб в темите им! Що трябва да плюеш тази, тук. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен, сега може да дишаме спокойно и да не обръщаме внимание на опцията at all. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че е безсмислена екстрата. Лично аз вече я използвах няколко пъти и ми се струва доста полезна. Особено за хора с интензивен начин на живот, които нямат време и възможност да пишат в забързаното си ежедневие.

Имайте предвид, че повечето хора в големите градове по света са така. Не бива да съдите само по себе си.

Струва ми се, че тази добавка ще ги тласне доста напред пред конкурентите им. Иска ми се в бъдеще да пуснат update за разговори през интернет. Тогава вече със сигурност ще доминират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че като запишеш съобщение и веднага го праща, а не ти дава възможност първо да го преслушаш, както беше преди с audio note опцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен това че веднага изпраща гласовата бележка е плюс. Ако ще записвам,прослушвам и редактирам...по-добре просто да го напиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аудио ноута си го има като опция. Просто тази функция сега е точно бърза и не ангажираща с допълнителни действия, която да се ползва като PTT.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,искам първо да се извиня за невежеството си,но от скоро съм с IPhone.Въпросът ми е следният...

От къде мога да си възстановя историята на определен чат в WatsApp? Без да искам изтрих чат,който ми е с важна информация.Знам че се пази в кеш памет,но къде точно да го търся това?Благодаря Ви предварително, ако можете да ми помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно от NSA я имат.

След като си изтрил историята мисля, че няма начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...