Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

По даденият въпрос: Пробвал съм няколко кракнати рилийза на What's app-а от които някой не работеха (изхвърляше ме веднага щом зареди). Не помня кой точно проработи, но не е трудно да се намери работещ при положение, че се броят на пръсти.

По въпроса дали искат някакъв допълнителен authentication с пращане на смс не мога да отговоря - не ми се налагало скоро да го инсталирам на някой.

Крайният ми съвет е, че това е една от програмите, които е препоръчително да се купи ако се използва често, тъй като предлага чудесен сървис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен на 4ка(ФЗ) не получавам смс-а с кода ;( Опитах с Push Doctor, но пак не става ;(

Бих си купил програмата, стига да видя/пробвам как работи. Има доста добри отзиви за нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа при мен както и при amaret0,не получавам СМС с кода.Пробвах доста пъти. :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При няколко инсталации на програмата и аз съм срещал този проблем. Според моята статистика проблема се появява само при абонати на Глобул. Същия проблем с Глобул се появява и при Viber.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо след като получите кода да си го запомните. Винаги е един и същ за даденото устройство. На Viber също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нялой може ли да даде някакво репо да си го дръпна защото от apptrackr крашва.Може и от телефона да е..

С 3G сьм,ios 4.2.1,отключен;

(пробвах най-новата версия)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Евала! Това е първият уатсап, който качвам в/у стар без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Какъв трафик генерира? Интересува ме, когато не съм с WiFi, колко ще ме чарджва през 3G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е относително. Ако ползваш пуш нотификациите, ще е с малък процент по-малко отколкото скайп, тъй като е по - стабилна връзката. Скайпът яко прекъсва когато си в движение, тази почти не. Имай предвид и че може да праща/приема файлове, което ще го увеличи още. Един час плътно чатене е около 500кб, плюс - минус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи доста добре, значи трафик се генерира само когато се изпраща или получава съобщение, а през останалото време не нали? Опитвам се да направя сравнение кое е по-добре да използвам между whatsapp и skype, не знам второто какъв трафик генерира ако е постоянно включен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за сравнение. Първото ползва пуш нотификация и реално не изразходва нито трафик, нито батерия в бекграунд режим. Има го за всички мобилни платформи. Няма какво да му мислиш ;) Whatsapp е твоето приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Това приложение въобще не може да се качи на моя тел. :( .. пробвах всички качени тук версии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти задам тъпия въпрос: апсинк имаш ли? Без него няма да стане.

П.П. Ето, в това мнение е версията която върви със сигурност на 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно трафика само да кажа, за 4 месеца и половина през what's app-a имам

Изпратени съобщения: 8117

Получени съобщения: 7775

Този обем от съобщения са генерирали:

Изпратен трафик: 26,5мб

Получен трафик: 15мб

(това е без снимки/видео)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

WhatsApp Messenger for iPhone is free for a very limited time. Happy summer!

gorgior: Сигурно е много трудно да напишеш, че "приложението е безплатно за ограничен период от време" на български. Но поне си го оцветил подобаващо! :rolleyes:

Vancuver:

Въобще не се замислих за езика - моя грешка... А колкото до оцветяването - просто го копирах от страницата на Whatsapp - идея си нямам защо така е станало. :D

Редактирано от Vancuver
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да попитам дали програмата те информира по някакъв начин, когато отсрещния човек с който си пишеш,си е прочел или отворил съобщението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Една "чавка" на съобщението показва, че е пристигнало при него, а две "чавки", че го е прочел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така горе изписва дали човека е на линия (online), или кога е бил последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Една "чавка" на съобщението показва, че е пристигнало при него, а две "чавки", че го е прочел.

Не е точно така - една чавка означава, че съобщението е пристигнало до сървъра на Whatsapp, а две - че е пристигнало до телефона на получателя. Но не се знае дали е прочетено или не.

What are those green checkmarks next to my messages?

We are glad you asked. These green checkmarks are actually very important since they function as message delivery acknowledgement indicators. Here is what they mean:

v - message successfully delivered to the server.

vv - message succesfully delivered to the device of the chat partner. (note: this does not indicate that message was read, just that it was delivered)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е прочетено при две "чавки". Стотици пъти съм го пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм обръщал внимание, но това горе е копирано от Q&A на сайта на Whatsapp (note: this does not indicate that message was read, just that it was delivered)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В по-старите версии на highnote имаше точно такава нотификация,която ти показваше,че съобщението е прочетено от отсрещната страна. В по-късните версии беше премахнато това,така и не разбрах защо,но доста ми липсва като функция и от тогава го издирвам в някоя от програмите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...