Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

При 1 чавка... съобщението е изпратено... и вероятно, ако Пуш-а на отсрещната страна е наред му се е показало на екрана.

При 2 чавки... отсрещната страна е пуснал програмата, но и да не е погледнал в вашия чат а в някой друг то програмата пак приема съобщението и показва 2 чавки след като се е свалило на телефона му. Но при повечето случаи отсрещната страна влиза за да прочете съобщението ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не се съглася с техническото описание дадено от производителя.

Или простичко да го кажем:

1 чавка - успешно изпратено

2 чавки - успешно прието /пък дали го е прочел, божа работа ;)/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Племенницата е с блекбери и има What's up(чрез него си комуникираме), при нея е същото - на две чавки е получено, а дали е прочетено... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега с iOS5 може да ги настроиш да ти се "цвъкат" едно под друго на локскрийн екрана, което определено ще е удобство за чатърите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, сега е така с LockInfo и не ми се налага да влизам в програмата да прочета написаното. Ето затова понякога не се виждат двете "чавки", а в същото време четем. ;)

70d5416905add05d.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако се изхитрим и напишем многоточие в началото от порядъка на 1-2 реда и после съобщението... ще четеш ма нанайси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз имам проблем. С последната версия съм от "Инстала" + вкючен Push. Проблема ми е, че не излиза на lockscreena, когато някой ми пише, а само когато влезна в програмата.. Има ли начин да се оправи това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си слагал LockInfo, Popup Blocker, или подобна блокираща изкачащите балончета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, миналия ден го ресторнах и нямам много неща инсталирани. Иначе преди се занимавах с LockInfo, но направих чист рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ми е на On. Мисля, че е нещо от самия телефон, защото и за Facebook notifications са ми пуснати, но нищо не изкача на LockScreena.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бихте ли ми казали какъв може да е проблемът- не ми изпраща активационен код...Пробвах вариантите с обаждането на номер откъдето да ми продиктуват кода, но не мога да установя връзка. Какво да направя за да получа този код? С Viber нямах никакви грижи с подобната там процедура...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога им се сриват сървърите и се бави - търпение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

През WiFi не иска да се кънектне при мен. През мобилния нет няма грижи. Някой с подобен проблем? При изключване на опцията Firewall същата файда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така, от няколко дена нестава през Wi-fi, но пък през 3G-то няма проблеми. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм от няколко дена само на WiFi (Мтел ме клъцна :)) и нямам никакви проблеми с връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам никакви проблеми, но приложението ми е платено а телефона ми е без JailBreak :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моето е платено!

П.П. Проблема е отстранен! Просто WiFi не беше раздало IP на Static.

a8c96fbf9960c2e9.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне при мен така се реши проблема но ще се занимая с рутера да видя, защо не го раздава автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах ръчно IP адреса, но пък не иска да го запази, всеки път като излезна от настройките IP адреса се трие от полето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
За съжаление последната версия 2.6.5 за iPhone не работи на iOS 3.1. Ние работим по решаването на този въпрос.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

След рестор на ФО iPhone4 с FW 4.3.5 без джейл WhatsAppотново не искаше да се кънектне през WiFi, а само през мобилния интернет. Ето решението!!!

Добавяте 8.8.8.8,8.8.4.4 на DNS в мрежата която сте се свързали и край с проблемите!

bba6b6db6badfe41.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но ако не са пипани DNS-ите в самия рутър ;) На Goce му отказа Wi-fi нет-а въобще и решението беше същото. Вероятно причината е някъде в iOS, по принцип - той е с 4.3.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...