Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Global.AQ PRO Изпращане на безплатни смс-и


John Digweed

Recommended Posts

Това е защото си качил бекъп на инсталнати на твоя апарат програмите. По изключение – или редактирай поста си с линкове към чисти програми, или се обади на ЛС да го махна.

А тези, които вече са ги сложили от тях, и не им се преинсталира начисто– качете гo направо в апаратите си през файл браузъра, който ползвате, или през сафари от форума, инсталирайте с install0us, и ползвайте UDID Faker (от темата за базови приложения) и ръководството на GPower от предходната страница.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Намери ли се накакъв начин това да потръгне нормално най-накрая,защото при мен lite и standart версиите не ми ги отваря изобщо а при Pro ми дава минусов кредит както и да го въртя и лъжа.Най-вероятно няма,щом никой нищо не е писал но пък ина мен в крайна сметка не ми пречи да попитам???!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ето ви линк за всички версии чисти:

Свали

А иначе, при описаните горе симптоми опитайте следното:

Преименувайте ipa–то в zip или rar, отворете го, и извадете (изтрийте) iTunesMetadata.plist.

След това върнете името в ipa, и след това инсталирайте.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с тази врътка на преименуване въобще не ми стартират пак и двете(не изключвам вариянта за борба с някоя друга инсталирана програма,защото симптомът на това,че приложението само пресветва и веднага "гръмва" ме навежда на това),а Pro отново ми стартира с минус след като регистрирах 553737 e-mail !!! Global.AQ...,ти си победителя в битката си с мен признавам си! :D))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам обяснение... При мен лайт и стандарт версията работят безотказно на 3–те поколения телефони. Grievous обаче също не може да ги подкара и със, и без *.plist файла.... :think:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето Pro версия, която си показва нормално оставащ кредит от 500 смс-а. Тествана и работи. Ще се наложи обаче да си направите нова регистрация. Тя може да бъде със същия mail, поне при мен го прие отново. Хм, странно нали?

Свали

2gt9lr5.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А потвърди ли регистрацията в самия mail? Ако не си, бегом.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираи този дето е дал Grievous, работи безотказно и се прави регистрация за минута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регването е от самия телефон при първо пускане. Махни изцяло всички версии, вкл. и от iTunes, и почисти телефона. След това инсталирай отново, като ако си изразходил вече лимита, ползвай преди да отвориш още приложението UDID Faker. Имай предвид, че Standart и Pro версиите зависят не само от UDID на телефона, но и от мейла, с който си се регистрирал. При инсталация през iTunes можеш да опиташ варианта с премахването на iTunesMetadata.plist от *.ipa–то преди да го сложиш в iTunes...

A "warning sign button on the main screen" се появява в горния ляв ъгъл на мястото на стрелките за рефреш като триъгълен жълт знак с удивителна.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е вярно! Аз никога не съм имал инсталиран е-мейл акаунт на телефона и ми работят без проблем lite и Pro версията, а преди време и Std.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудел на тези неща. Купувате си телефон за 1000лв и после се чудите как да спестите 0,14лв. Това е малко като да си купиш iPhone, да си с Прима и да нямаш пари в нея, за да говориш..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако пращаш по 10 смс-а на ден и имаш достъп до wi-fi, що пък да не спестиш 1.4лв? А и 2G и 3G не са по 1000лв, не мислиш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bronc, нямам никакво намерение да се заяждам, но би ли ми казал колко платени програми/игри от AppStore/Cydia имаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я моля да не се подхващат вече дъвкани неща!

И айде стига с подобни надутри и надменни напомпани реплики на "всеможещи" финансови "великани", презиращи по– дребните!

Всеки решава за себе си, и никой не е длъжен да слуша подобни.

bronc, ако не се сещаш, в случая това се отнася до теб и подобните ти,които са толкова големи, пък ако се наложи нещо да си платят, се изнизват, за да дадат възможност на някой друг (например като сметка на общ купон като онзи ден, която за пореден път се наложи друг да плати за 70% от присъстващите).

Моля, без подобни демонстрации оттук нататък!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Grievous - От 2 страници приложения имам 4 пиратски, защото акаунта ми в iTunes е правен с Gift Card, а в момента нямам пари в него ;)

@Sladichuk - Не знаех, че се познаваме, за да ме поставяш в някаква определена категория хора ;) Презрение е доста силна дума, не мислиш ли?

Не искам отговор на поста, защото само ще се разводнява темата. Лек ден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази програмка щеше да е много по-полезна ако можеше да изпраща съобщения на групи контакти от Адресната книга. Тогава ако имаш 1000 човека които да поздравиш за нова година :) си заслужава да спестиш 14 стотинки ;)

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, мисли малко де – очевидно проблем с нета или сървъра... И не ме карай точно на теб да припомням какво е грамотното писане и що е то главна буква...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако плащаш тия пакети които ги предлагат излиза по скъпо от bSMS на Мтел :mrgreen:

eb808adc92222b7a.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Регването е от самия телефон при първо пускане. Махни изцяло всички версии, вкл. и от iTunes, и почисти телефона. След това инсталирай отново, като ако си изразходил вече лимита, ползвай преди да отвориш още приложението UDID Faker. Имай предвид, че Standart и Pro версиите зависят не само от UDID на телефона, но и от мейла, с който си се регистрирал. При инсталация през iTunes можеш да опиташ варианта с премахването на iTunesMetadata.plist от *.ipa–то преди да го сложиш в iTunes...

A "warning sign button on the main screen" се появява в горния ляв ъгъл на мястото на стрелките за рефреш като триъгълен жълт знак с удивителна.

Може ли малко разяснение относно това какво точно трябва да се направи с UDIDFaker-a?Като го отворя маркирам приложението и след това ми отваря екран с UDID номер и оции за оригинален или рандом.Какво следва оттук нататък?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@genie: Не е ли очевидно? След като си разходил лимита с истинския UDID, очевидно трябва да го излъжеш, е това е друг телефон, следователно трябва да зададеш нов – т.е. random...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок,зададох нов UDID.Стартирах приложението,сега ми зарежда нов номер,който никога не съм ползвал и съответно ми иска парола,която няма откъде да знам?!Когато се опитам да създам нов акаунт пак удрям на камък!Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви идеи? На предната страница я има програмата. Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...