Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Global.AQ PRO Изпращане на безплатни смс-и


John Digweed

Recommended Posts

Какви идеи? На предната страница я има програмата. Цък

Бях точно с тази версия,но изразходвах всичките 500смс-а!Сега какво ли не пробвах но въпреки всичко не мога да си направя нова регистрация с нови 500 кредита?!-за това става въпрос!Моля ако някой е успял да го направи нека дподели как!Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле... С телефони съм от може би 15 години и едва ли имам за това време и наполовина смс-си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качвай mjoy и свиркай.

Аз останах само с тази, като не бях изразходил 500-те SMS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GlobalAQ lite, standard и pro НЕ работят на много телефони даже и с UDID faker. Единствено решение засега е restore. Освен това нови регистрации в момента не се приемат. В техната facebook страница казват, че скоро време трябва да излизат нови версии (2.1) с нови добавки като: Delivery report, Landscape режим, nicknames и поддръжка с iPad.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Appstore излезе новата версия на програмата -2.1.Пробвах да кача Lite-версията,но при стартиране ми казва,че в устройството е инсталиран mobilesubstrate и ако искам да ползвам Global AQ,ще трябва да го махна?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече е спряна поддръжката на старата версия. Сега вече е кофтиии... без Mobilesubstrate или без GlobalAQ lite, голяма дилема... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не четеш ли? Имам предвид lite версията, която е безплатна. Pro версията още си работи, но едва ли ще е за дълго...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Виждам,че за пореден път е изтрита част от темата, но това си е мнение и рбота оределени хора!

Моят въпрос към взимащите участие и интерисуващи се хора от тази тема и главно самото приложение е,дали ако си закупя новата про версия,ще имам същият проблем с мобиле събстреит който излиза при инсталиране лайт варианта.

... И ако да...,каква е вероятноста тогава да се появи скоро излекувана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23 ти как прецени, че въобще ще има нова версия и още повече, че тя ще работи с mobile substrate? mobile substrate е за джейлнати телефони, а няма как официално приложение да се съобразява с това дали един телефон е джейлнат или не. Нали целта им е да си продават приложението, а не хората да качват кракнато такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора незнам какъв е проблема, аз имам сумати добавки в субстратето и даже съм ги омазал, последно инсталирах програмата отдавна и все още си работи идеално :) И си има пейзажен режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли да спрете със спама дотук.

Или искате да продължите, и темата да заприлича на онази за ОС4... Обаче с всички последствия....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано и други приложения станат несъвестими с Mobilesubstrate, AppSync, така че кракерите да започват да кракват по друг начин. Засега за едно приложение (Global.AQ), никой не си прави труда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой говори за най-новата версия? 2.1 версия си е вече поне един месец, но никой не я краква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Публикувано (редактирано)

Global.AQ Standard 2.1.3

Не трябва да имате инсталирано MobileSubstrate (за джейлнати телефони)

Тази верся е със 50 безплатни смс-а.

Свали


What's new in Version 2.1.3
- speed improvements
- signup allows to specify nickname to display on push messages
- improved reliability
- minor bugfixes
- fix for Copy & Paste from old messages

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Global.AQ Standard 2.1.3

Трябва да имате инсталирано MobileSubstrate (за джейлнати телефони)

Съвсем откровенно ми казва:

"Internal Error Sory, this application is not compatible with 'MobileSubstrate'. Please uninstall it first."

ПП: Ipad 3G FW 3.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Моя грешка cvalio

For users of jailbreaks: This app does run on jailbroken iPhones only without MobileSubstrate.
Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте!На iPhone 4,iOS 4.1,jailbroken, инсталирах версия на Global AQ pro.Работеше без проблем (с начален лимит от 500смс-а).Преди няколко дни обаче при стартиране ми излиза един балон със съобщение "An internal error occured!Please contact support!" и програмата реално не работи.Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали сте обърнали внимание,но hey wire не доставя смс-и до пренесен номер?!Което е малко кофти.Затова ползвах GobalAQ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че са спряли поддръжката... изгоряха ми над 300 смс-а :D :D

П.П. Free версията още ли изисква да нямаш mobilesubstrate?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Global.AQ Pro (2.1.5)

What is new in Version 2.1.5
- Fix a crash.

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Global.AQ Standard 2.1.5

This app is designed for both iPhone and iPad.

Свали

What's new in Version 2.1.5

fix a crash

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Lite версията си тръгна, разреши ми да се регистрирам, но нямам никакви кредити за деня. Преди на 3.x даваше по 7 на ден. Някой, който е на 4.x ползва ли я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...