Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Приказки за деца - Kids tales


The Shaman

Recommended Posts

RNjySsfblpiXNSvPoWtkQg-temp-upload.fuvdpdyx.175x175-75.jpg

View In iTunes


  • $1.99
  • Category: Entertainment
  • Released: Apr 28, 2012
  • Version: 1.0
  • Size: 1.6 MB
  • Language: English
  • Seller: Web Radio & TV
  • © 2012 Web Radio & TV Ltd.

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 3.0 or later

Повече от 150 приказки за деца, както и много детски песнички. Какво ще кажете да имате цяла библиотека с дискове, събрана във вашия телефон? Вече няма нужда да сменяте дисковете, да ги носите със себе си или да купувате скъпи отделни приказки. С тази апликация получавате огромно количество детски приказки и песнички + 24-часов аудио канал, който излъчва непрекъснато любимите на децата ви истории и музикални забавления.

Възможно е да свалите всички приказки и песнички на телефона си, за да ги слушате в офлайн режим.

Добре дошли в царството на детските приказки. Тук ще откриете наистина най-добрите и известни български и световни приказки и песнички за деца.

RNjySsfblpiXNSvPoWtkQg-temp-upload.kucyslej.320x480-75.jpgRNjySsfblpiXNSvPoWtkQg-temp-upload.eykepvhp.320x480-75.jpgRNjySsfblpiXNSvPoWtkQg-temp-upload.oeoqohtq.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна чаках тази тема, търсих я, видях че я няма. Мислех даже да я пусна, но все пак това е БГ приложение и затова се стърпях. Искам да питам, макар че почти знам отговора, но все пак. Мога ли след като регистрацията ми в AppleStore е без карта, да си го закупя това приложение ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш някой да ти го подари, а ти да го черпиш една бира, няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от Варна реши да го черпя една, две бири да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай си email, с който си регистриран и ще те черпя едно приложение ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога, ама никога не съм си мислел че това може да се случи. Отивам в темата за благодарности. Сори за офф, но бях длъжен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закупено. Остава и на малкия да му хареса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи ! Жестоко е !

На авторите шапка им свалям !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих я и съвсем нямам достъп до айпада. Поздравления на създателите.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да я купя ама....

Регистриран съм в Хамериканския стор,без карта.Има варянт през Пей-пал -ама иска да е захранен от Американски сайт!!??!! т.е не ми приема

Пей-Пал-а.Нямам междонародна кредитна карта -имам само дебитни

Предварително благодаря за съвет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли се случва с почти всяка свалена приказка записа да свършва преди края й?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли наистина такъв проблем? Тъкмо се навих да я купувам... Кажете дали е наред или да чакам ъпдейт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък, онлайн, зацикля и започва приказката няколко пъти отначало. Като я сваля няма проблеми. Заслужава си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен започват приказките по няколко пъти. Хахахаххаха, но си струва.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе струва то, ама като ревне детето, че не е чуло края на приказката кво правим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече нямам достъп до iPad-а :)

Малкия го прибра и слуша :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има проблема със започване на приказките отначало. Струва ми се че това се случва когато буфера свърши.

Също така още нещо много досадно. Докато се опитвах да пускам приказки на дъщеря ми от приложението се ресетнаха всички пароли на поща, мрежи и apple ID. Не знам дали причината беше това, но сега въвеждам всички пароли на ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приказките прекъсват,а детето ми реве!!!това е поредната българска работа,няма смисъл да ги сваляте,освен ако не искате да разтроите детето си!!!Надявам се скоро авторите им да си ъпдейтват продукта,не може само пари да се печелят,а това което се предлага да е за изхвърляне!!!!!!!!!!!

Има ли наистина такъв проблем? Тъкмо се навих да я купувам... Кажете дали е наред или да чакам ъпдейт...

Не не ги купувайте,изчакайте прекасват!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да изтеглиш приказките и да ги пускаш офлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ги пускам и нито една няма край,всичките прекасват преди финала!!!Много тъпо,трябва да ги ъпдейтват иначе не става!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New in Version 1.01

Корекции на затруднения свързани с възпроизвеждането

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за приказките ли се отнася,как да ги обновя???Супер обнових ги сега стигаме постепенно към края,след 3 ъпдейт може и да чуем как свършват!!!

Редактирано от nikolette77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...