Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Приказки за деца - Kids tales


The Shaman

Recommended Posts

Мерси,явно авторите са решили да ни държат в напрежение, почти като в турски сериал!!! ;)))

Ще има да си почака маминото докато чуе финала!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих я, но само аз ли не виждам възможност за търсене? Ако я сваля на телефона - мога да ползвам "общото" такова предполагам, но ако искам да търся в списъка приказки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма, да. Снощи и аз изпитах затруднение с тази липса. Друго, което не ми харесва е наличието на повече гръцка митология от колкото български и не само приказки. Все пак няма как това да се хареса толкова на едно 4, 5 или 6 годишно дете, но предполагам си има причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа, ама българска...

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, надявам се достатъчно хора са купили - да стимулират девелъпърите да нанесат корекции - мисля няма да е толкова сложно да се въведат голямата част от предложенията в темата...

И си мисля - може би ще стане още по - интересно, ако докато върви приказката се сменят различни картинки - сцени от приказката. 100% има такива - вече е въпрос на авторски права предполагам. Че колкото и да е интересно - вниманието на моя синковец (3.5г.) за повече от 5 минути на приказка не се задържа като стои един екран само.

Редактирано от a26
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Имаме ли напредък с проблемите или не? Никой нищо не казва за това какво се случва след ъпдейта до последна версия....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъщеря ми слуша с интерес приказките(българските)!Но приложението е доста дървено и бъгаво!Изтеглил съм и няколко приказки офлайн,които се изтриват от самосебеси от време навреме!За дизайна-нямам думи!Първобитна история!

Авторите ще оправят ли проблемите най-накрая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Купих приложението от американския маркет - НЕ РАБОТИ. Няма приказки, само лайв стрийма работи. В списъка с приказки седи празно. Някакви идеи как да го подкарам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Снощи слушахме "Спящата красавица"!!Е,няма такъв психо-трилър вариант!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...