Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

davidabg пробвай на друг компютър, явно на твоя нещо се е омазало и ще е супер трудно да разбереш кое точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През iTunes, дадох рестор и то ме попита дали да качи новата версия, дадох "Да" и то изтегли 5.1.1 и го инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, намери фърмуера в компа, изтрий го, вкарай тела в дфу и наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, пробвай сега да вкараш телефона в DFU, свали от тук 5.1.1 в iTunes задръж Shift и цъкни Restore, избери сваления фирмуеър и го остави да се ресторне. След това като ти разпознае телефона избери "Set up as new", на следващия прозорец махни всички отметки (целта ти е да не върне какъвто и да е бекъп преди джейла), а в телефона като те пита дали да се свърже с iCloud избери "Don't connect to iCloud". Като свършиш с настройката пусни Absinthe 2.0.1 и пробвай да джейлнеш, успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, решението било много просто.Ресторнах го пак и стана от ряз.

Искам да благодаря много на всички помогнали, особено на Pe6o666.

БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя един експеримент...Поискаха ми да хакна 3Gs с 5.0.1 (9А405). Реших да пробвам направо новия Absinthe (първият вариант 2.0.0). Изпердаших го директно - без рестор и угризения :-). Всичко мина безгрижно и за нормално време. Единствено Активатора крашва, но мисля, че и при други се беше получило така. Всичко друго е пушка. Наложи се да стартирам иконата на Абсент от телефона, както беше при предишната версия и това добави Сидия към наличните.. (Направено под Уиндоус ХР.)

Който желае, може да опита и с други устройства - не вярвам да е голяма загуба на време, дори и да не се получи! Винаги остава варианта за рестор до по-горна версия на чисто и Абсента наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да сложа втората версия в/у първата на JB или отново рестор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това пък защо???

Златно правило: щом работи, НЕ ГО БАРАЙ, да не го "предобриш" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, аз примерно ще го перна след малко втори път заради бялата икона на Апстор-а.

Нека си работи иначе, не ми пречи. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, пробвай. Аз викам да пробваш iWipe cache или на ръка...

При мен само сидиа влачи, заради претоварения сървър, иначе всичко е чук, даже iBooks бачка.

Едит: я, пробвай друго - ако си бекъпвал преди джб, върни го да видим какво ще стане? Би трябвало да ти оправи спрингборда :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам iPhone 4s 5.0.1 джейлбрейкнат.. Искам да ви попитам дали първо трябва да направя рестор и тогава да покача на 5.1.1? И чак след това да правя джейл на 5.1.1? И дали ако от 5.0.1. директно покача на 5.1.1, телефона ще се заключи? Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко в профила ти е вярно написано няма да се заключи устройството. И да рестор с 5.1.1. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, терминал бачка, айфайл също. Това ми беше. @pod2g ще намаже една десетарка :) Викам, да не се скръндзите?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко в профила ти е вярно написано няма да се заключи устройството. И да рестор с 5.1.1. Успех!

Значи сега от iTunes да направя рестор и след това да покача на 5.1.1., нали така?

Благодаря ти! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, младежо, заеми се да прочетеш:

Нов съм, сега на къде?

Така, както виждам, ще пропищиш след малко: "ама тука една грешка..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на 100% сигурен, че белите икони се появяват от Instalous и то се появяват след като изтегля някакво приложение. Забелязах го още на 4S, когато правих jealbreak на версия 5.01, сега на Ипада вече съм убеден.

П.С. След като го дейнсталирах веднага ми се махна бялата икона! Имаите впредвид, че може да не е точно от Instalous, а от някоя програма, която се инсталира с него. Аз ще карам само с AppSync 5+ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна разбрах че проблема е в Installious, въпроса е че сега след като ъпнах до 5.1.1 и джейлнах, веднага след това Phone ми стана бял... тоест бяла икона. Сега решението е да сложа installious, да инсталирам нещо от него и след като иконата ми Phone се оправи да деинсталирам, вече инсталираното приложение, след което повече никога да не инсталирам нищо от там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте излиза ми грешка която не мога да преодолея...щом тръгна да правя рестор на iphone 4 ios 5.1 тегли софта но щом тръгне да го инсталира ми излиза грешка 3194 телефона е в ДФУ мод как ли не пробвах и не става...искам да ъпдейтна на 5.1.1 но все греди!Някой да сподели мнение?Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си host file-a “ :smile:. Изтрий всичко с apple окончание !!!

намира се :

windows : C:\Windows\System32\ drivers\etc\hosts.

Mac : /private/etc/hosts

отваря се с Notepad

Вкарай телефона в DFU с някой от инструментите и опитай не може да не става,ако не опитай на друго PC :)

Пиши на Лични да няма Off

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих това което каза рестартирах пц-то и пак същата грешка...

Редактирано от Kostadin
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с белите икони не е от Installous, избийте си го от главата. Винаги го инсталирам последен, а дотогава след респринг (не винаги) се появяват. Вчера например Video побеля, а на Settings се смени с тази на Game Center. Installous не беше инсталиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...