Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Щом ги имаш в Сидия, спи спокойно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес си ъпдейтнах телефона през iTunes, след това си върнах backUp от iCloud. Изчаках да ми се върне BackUp-a за около 3 минути... JailBreak-нах го с absinthe 2.0.2, без никакви проблеми и сега всичко е o'K!

Ето и няколко снимки:

http://prikachi.com/images/679/4829679L.png

http://prikachi.com/images/686/4829686z.png

http://prikachi.com/images/687/4829687Q.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо "NAVIGON" забива толкова много ,че неможе и адрес да се зададе ,а като излезеш от апликацията стои Location service.

Иначе всичко останало на 5.1.1 се държи добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема си е изцяло при теб. Двама около мен са си я качили и нямат грижи.

Между другото и за NAVIGON си има тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Absinthe v2.0.4 MacOSX (10.5, 10.6, 10.7)

Absinthe v2.0.4 Windows (XP/Vista/Win7)

Absinthe v2.0.4 Linux (x86/x86_64)

Поддръжка на iPad2,4

Download Rocky Racoon 5.1.1 Untether 1.0-3

Version 2.0.4

~~~~~~~~~~~~~

- Added iPad2,4 support.

- Added lockdown error -5 workaround

Version 2.0.3

~~~~~~~~~~~~~

- updated device detection and communication code

Version 2.0.2

~~~~~~~~~~~~~

- added support for iPhone 4 (GSM) 5.1.1b build 9B208

Version 2.0.1

~~~~~~~~~~~~~

- fixed a possible hang that could occur in certain situations

Version 2.0

~~~~~~~~~~~

- first public release

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте

днес забелязах, че оригиналните wallpaper ги няма а има само черни квадратчета

някой дали се е сблъсквал с тово и как да го отстраня проблема

п.п знам че с рестор и джейл отново ще стане ама не ми се иска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами качвах разни неща от сидия ама от кое ли ще е

махнах някой но си стои така

ще махам и ще видя коя бъгва

Изтрих всичко от сидия което бях качил обаче няма промяна

май рестор ще е решението

Редактирано от jh_ivanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах този проблем и решението е:

С iFile или iFunBox навигираш до library/wallpapers/iPhone , копираш съдържанието и в новосъздадена папка на компютъра ти след което:

1. Триеш съдържанието на папката в телефона

2. Респрингваш

3. Връщаш съдържанието от архива, който направи на компютъра

4. Респрингваш

Вече всичко трябва да е наред и Wallpapers да са си на място!

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои да се е сблъсквал с този проблем ?

The iPad, iPhone could not be updated.This device isn't eligible for the requested build

Като дам рестор през iTunes в DFU Mode ми покзва това съобщение. iPhone 4S е едното устроиство другото е iPad 3, искам да ресторна до 5.1.1 в момента и двете устройства са с фърм 5.1

Редактирано от imc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах този проблем и решението е:

С iFile или iFunBox навигираш до library/wallpapers/iPhone , копираш съдържанието и в новосъздадена папка на компютъра ти след което:

1. Триеш съдържанието на папката в телефона

2. Респрингваш

3. Връщаш съдържанието от архива, който направи на компютъра

4. Респрингваш

Вече всичко трябва да е наред и Wallpapers да са си на място!

стана

много ти благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с белите икони не е от Installous, избийте си го от главата. Винаги го инсталирам последен, а дотогава след респринг (не винаги) се появяват. Вчера например Video побеля, а на Settings се смени с тази на Game Center. Installous не беше инсталиран.

Явно има нещо , защото сега инсталирах от Installous и веднага ми побеля Settings, направих 5 респрингвания и 5 рестарта но пак си е бяла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера jailbreak-нах телефона обаче сафари ми крашва при отваряне.Друг проблем е при затваряне на което и да е приложение излиза прозорец от настройките този http://prikachi.com/...21/4843121W.png .iphone 4 s 5.1.1 (9b206)

Редактирано от zaioristu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да вземе да пробва ли??? http://bgiphone.com/...post__p__160252

Аз пробвах онзи ден на един 4S, но не помогна (забравих да напиша). Интересното е, че като включих Springtomize белите икони от 1 станаха 5-6. След като го изключих, само иконата на Settings остана бяла и като пуснах iWipe Cache се оправи и тя. Пробвах и както е описано в клипа, освен това пробвах рестарт, респринг, но без ефект - всеки път си стояха 5-6 бели икони, докато Springtomize беше пуснат.

П.П. Стига с тея бели икони в тая тема, бе! Има си тема по въпроса! :)

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах го и рефлашнах наново. След като 1 седмица се чудих искам ли телефона ми да лагва, да имам бели икони и да ми забива слайдера за ънлок (2-3 пъти, такова чудо не ми се беше случвало досега), без да имам никъква или почти никъква добавена стойност както се изразяват икономистите, реших да си карам както досега. Моето мнение е, че въпреки приказките тука, че джейла е читав и няма никъкви проблеми, е бъгав и телефона видимо се забавя - с него 4S е като 4-ката - бавно се отварят менютата, а това след като човек е свикнал всичко да става мигновено, меко казано дразни. За свое успокоение пробвах флаш с нова инсталация два пъти, за да се уверя, че проблема е в джейла, а не в програмите. Единия път карах 2 дена без да стартирам Сидията даже и без инсталация на каквито и да е други програми. Убедих се за пореден път, че след джейла на 4.1 всичко досега не си струва усилията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пък нямам тези проблеми - нито аз,нито сестра ми,нито приятелят и....4-ka,3GS и iPad ...

Джейла си е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейла няма нищо общо със забавянето на телефона - даже мисля, че не ти е ясно точно какво е джеила, като операция. Провери дали проблема не е в последователността на инсталациите които извършваш след джейл. Лично съм ползвал два джейлнати телефона 4 и 4с, повярвай ми вторият е определено много по-бърз.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два дена карах с първоначалната инсталация, рестор през ДФУ и джейл без качена нито една програма независимо дали от Сидиа или от стора. Даже не стартирах Сидиата. След джейла направих само настройките на сток програмите - контакти, календар и т.н. Забавянето беше видимо, скролирането с насичане. Дразнещо меко казано. Може само при мен да е така, но е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейла направих само настройките на сток програмите - контакти, календар и т

Другия път, всичко това ПРЕДИ джейла, вкл. активация на системни услуги и пр. Тогава може и да се учудиш колко е добър ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли си остава проблема, че когато върна бекъп преди джейла не мога да джейлна, а ако върна след него не мога да набирам, но мога да приемам обаждания?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...