Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Джейла се маха с Restore.

Както си в момента можеш да преминеш към 6.0 и пак ще изчезне джейла.

Ако направиш OTA Update,ще ти останат кракнатите приложения,но няма да работят!

П.П. Задължително преди каквато и да е маниполация си направи бакъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OTA update на jail-нат телефон си мисля, че не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля нека някой обясни по подробно за този бекъп,къде се намира на компютъра и дали тази парола е създадена от самата система или от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От теб, слага се и се маха от iTunes. Като цъкнеш на фончето, намира се в първия таб, там където избираш къде да бекъп-ва - в облака или в компа. Под отметката back up to this computer, се намира encrypt local backup. Ако не помниш паролата:

Махни отметката от "encrypt...", изтрий стария бекъп(от настройките на тюнса) и прави нов. После дерзай.

Капиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен днес се случи нещо странно , при ъпдейт от Cydia на iBlacklist телефона заби на ябълката и 1 час стоя така ,след това тръгна но всичко вътре разбъркано и няма следа от джейл иконите стоят но само толкова, пробвах отнова да го джейлна с absinthe 2.0.4 но дава ,че вече е и до там, някаква идея ,за да не се налага да го ресторвам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От половин час се рестартира сам и няма резултат

PS: just boot не ми дава да направя с redsnow 0.9.12b2

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с рестартирането не го спомена предиди. Задръж някой от бутоните за звука за да влезе в сейв мод. После Сидия и разкарай кракнатия блек лист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси стана , влезнах с iTools и изтрих iBlacklist и след рестарта тръгна !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мога ли да махна джейла ,когато реша ?

Редактирано от sndblstr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е много сигурно ;) Вземи прочети темите в раздела "Нов съм...".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам следния проблем. С iphone4 съм iOS 4.2.1 и BB 3.10.01. Телефонът е закупен от Германия и беше ФЗ към водафон. Ползвах го с гевей както и джейл с редсноу за съответния ОS. Понеже минаха 2 години от закупуването му, миналата седмица се отключи след като го свързах с iTunes, така че си извадих гевея и си го ползван нормално с ментелската карта. Предполагам, че вече е ФО :cool:! Искам да вдигна версията на ОС, понеже доста приложения изискват вече минимум 5-тица, да не говорим за другите екстри. Опитвам да му кача поне 5.1.1, за който има и читав джейл,но единственото което ставае, е постоянно да ми дава грешка 1600, 1603 или 1604. Използвах последна версия на ъмбрелата, както и iReb, но без успех. Четох също какво ли не, но не се получава нищо, а не искам да пробвам да качвам 6.0.1 заради джейла. Имате ли някакви идеи?

Как процедирам:

-свалих си ос 5.1.1 от форума

-направих си бекъп на телефона

-пускам ТСС сървиса на ъмбрелата

-пускам иРеб и следвам инструкциите (телефона е в ДФУ)

-пускам иТунес и с шифт избирам рестор. Започва да мисли, прави си нещо, след което ми дава грешка 1600

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо дали имаш SHSH файлове за 5.1.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш лично съобщение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте,

току що УЖ си "джейлбрейкнах" телефона, но тези shsh пакети не се запаметиха никъде. Отгоре в Cydia изписа да погледна в TSS относно тях или нещо от сорта. Сега съм го пуснал да се ресторва. Дайте някакъв съвет защо така се получи ?

http://imageshack.us/photo/my-images/836/img15021.png/ може ли да кажете - този надпис в зелено горе - така ли трябва да е или нещо ен съм направил както трябва ?

Редактирано от stankov.angel
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само при теб е така. Проблема идва от това, че Apple са направили невъзможно ресторвантво чрез SHSH за нови усторйства и saurik е решил, че няма смисъл да се пазят.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асенчо, защо акаш наизуст?

Информацията за налични схсх е преместена по - долу в началната страница - в TSS center. Каквото има и е използваемо е там. Поне за обща култура, можеше да гугълнеш надписа и да разбереш какво пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не това е написал Jay Freeman.Бъркаш се,прочети отново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асенчо, щракаш английски, но ти трябва още. Така казано, е много общо и не представя цялата информация. Предлагам ти, вместо да спориш, да си седнеш на д-то, прочетеш отново и осмислиш написаното.

Жоро - не, не е прав. Който е дъмпвал АПИ тикети директно на компа чрез iFaith или redsn0w ще може да ресторне. Аз имам за 6.1 например, както за моя, така и за 4с-а на жена ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че казаното от мен е много общо, но за английския не си прав да "се оплакваш", защото не си ме чул да говоря нито въобще си ме видял да го използвам.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...