Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Не само при теб е така. Проблема идва от това, че Apple са направили невъзможно ресторвантво чрез SHSH за нови усторйства и saurik е решил, че няма смисъл да се пазят.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Ето това мнение ми стига. Край на спора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка успях да си сложа appcake и appsync и си инсталирах заветната навигация - затова предполагам че съм успял да го джейлна, въпреки че тези пакети не съм ги запаметил на компютъра.

Alxx® аз разбирам какво пише, но нито това ми помага, нито отговорът ти, как да ги запаметя тези пакети катко пише в първия пост на темата. Съвсем начинаещ съм и досега не ми се е налагало да си "хаквам" телефона, затова и питам в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си последния редсноу и си ги изтегли директно от телефона в компютъра. Така ще можеш да си врътнеш кастъм с редсноу и преинсталираш 5.1.1(или с каквото си) при нужда. Ще можеш също да ги изпратиш до сидиа и тогава ще се появят в тсс центъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...