Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Виждал съм такъв проблем.Това с обажданията се оправяше като дадеш Reset network setings.Обаче Safari и всякакъв вид браузър крашваше и се налагаше рестор и джеил на чисто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не стана с ресет на настройките, а сафари не крашваше. Все едно, иначе джейла е супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, що връщаш бекъп??? Толкова ли е трудно да настроиш на ръка и да синкнеш със заместване, за да не загубиш случайно контакти и т.н.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драги джейлбрейкъри, на 4s-ката съм с 5.0.1 (9A406; Modem 1.0.14; М-Тел) и единствения ми проблем е, че често губи обхват повреме на разговор, а и не само тогава, но повреме на разговор е много неприятно и това в Пловдив да речем, не в някоя гора на края на света ... иначе батерията си ми държи нормално според мен. Искам да попитам дали някой от вас, който е с 4s и с 5.1.1 дали проблема с губенето на обхвата е отстранен (надявам се да не е хардуерен ) и също ме интересува дали Гармин работи на тази версия ако някой е тествал. Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И то с 5.1.1, при положение, че си с 5.0.1.

Омазахте всички теми де*а!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем с изтриване на приложения на iphone 4.

При задържане на пръст върху приложението,с цел изтриване iphone 4 блокира и се оправя само с рестарт чрез хоум бутона и пауър бутона.

Изтрива се с ifunbox.

Дали има друго решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейл на 3GS 5.1.1 се изгубиха default приложенията на телефона вкл. и phone, messages остана settings но и в него нямаше phone, messages. Освен settings останаха инсталираните apps. Избратих смс от друг телефон, получи се но като трънах да го отварям изписа unsupported URL...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, с редсноу на 3гс, стар буут/5.1 - точно така беше след джейла. Два рестарта и лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Iphone4 нямах никаки проблеми с Absinthe,но Ipad1 (9b06)сутринта нещо зацикли с lockdownd error 12.С редсноу се джеилна без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 3GS този джейл не е добър. Ако изобщо успеете да го джейлбрейкнете, рядко остава без проблеми. Ползвайте redsn0w, както писах по-горе и всичко ще е песен! :smile:

Четири 3GS-ки включително и моята джейлнах от първия път без проблем.3 от тях с версия 2.0.2 и моя с 2.0.4.Не знам защо при теб се е получило така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да прочета никъде каква последователност е правилна?

1. След рестор да първо да се джейлва?

2. След рестор първо да се синхронизира и възстановяват данните и после да се джейлва?

3. Добре ли е да се прави restor from backup или само да се синхронизира за качване на контакти и приложения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестор

Активация

Пускаш YouTube и Maps

Set as new, за връщане на бекъп забрави

Джейл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като направиш ресторе ios5.1.1 правиш джейл, след което си връщаш backup. Аз връщам backup само на телефоните от icloud. Приложенията си ги инсталирам наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега винаги след джейл съм си връщал данните и настройки от backup и съм нямал проблем? Да разбирам, че това не е желателно и по добре да синхронизирам само за контактите, а останалото да правя отново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да върнеш бекъп и да синхронизираш след като сетнеш като нов, не са съвсем едно и също ;) Аз обаче пробвах и с връщане и няма проблем. Тая тема май пак е за почистване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се прави преди джейл е писано стотици пъти в този форум, правилата на играта не са се променили и няма да се променят в бъдеще. Който иска да му е мирна главата и да не рискува време, и нерви - да спазва, който иска да си троши канчето сам - да прави както намери за добре.

Следващият офтопик ще бъде санкциониран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте.

Преди месец си джейлнах айПад-а 2ка, с 5.1.1, със Absinthe 2.0, но ми правеше впечатление, че батерията пада доста бързо. Вчера реших да го ресторна и джейлна на ново, но със Absinthe 2.0.4. Направих го, но батерията също пада бързо. За една нощ падна със 10%, /без да го пипам, без нищо/ това не е нормално за айПад.

В Сидия съм сложил само репото на Xsellize и на Hackulo. Сложил съм единствено Installous 5 и AppSync 5.0+

Някой има ли такъв проблем и евентуално неговото отстраняване.

Благодаря предварително.

П.П. Видях, че в предните постове @pe6o666 се е оплакАл от същият проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решение е да не джейлваш. И при мен падаше бързо с този Rocky Racoon. Преди 3 дена джейлнах с редсноу през ДФУ чрез Рамдиск метода и всичко си е нормално..

post-9834-0-11163100-1340608243_thumb.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да го джейлна с RedSn0w, но довечера ще го пробвам и с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...