Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Да, тъкмо и аз видях, че е за А4 устройства :( Ебаси.

За А5 имали някакво решение за батерията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторни с наново изтеглен фърмуер и/или се откажи от инсталъс? Проблемът не е в джейла, а в едно от тези двете: или е калпав фърмуерът, или мобайл субстрат за пореден път е смукач на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам довечера отново. Фърмуера си е директно от айТунес, натискам на рестор, не го тегля от никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми грее телефона значително повече от как минах на 5.1.1. Предполагам е от джейла , но дали ще е същото ако джейлна с редсноу. Питам ,защото на няколко места чета, че е по добре да се джейлва с редсноу. Сега забелязах ,че е топъл даже докато ползвам тапаталк. Други проблеми не съм срещала

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миме,нямам тези проблеми,а не съм джейлвал с redsnow.

Опитай-от опит глава не боли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение, джейла с Absinthe, минава много по-леко а телефоните се държат доста по-добре след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех...кога ще отцепите накрая, че джейлът сам по себе си НЕ ТОПИ БАТЕРИЯТА И НЕ ГРЕЕ ОТ НЕГО?! Такива неща се получават от скапан фърм/скапано ресторнат или скапано джейлнат(от кофти кабел, комп, лошо изтеглен инструмент и т.н.)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяй и хилядите щуротии,с които си кичат телефоните през Cydia-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Тазо вечер ресторнах и джейлнах на ново.

Изтеглих 5.1.1 от форума, задържах Шифт и Рестор на айТунес. След това, със Absinthe 2.0.4 джейлнах. Сложих репото на Xsellize и на Hackulo. Друго от Сидия сложих само iFile. От AppStore си сложих стандартните приложения, iBooks, Skype, Facebook, Imo и Twitter.

След това оставих айПада настрани, без да го докосвам, следователно екрана е изгасен. Влязох в банята и след час някъде гледам, че батерията ми е паднала с 9%, това за мен изобщо не е нормално, като се ича напредвид, че докато чаках джейла го ползвах без и батерията ми държеше адски много, също така на айПад 1 който имах преди, със 5.0.1 и джейл батерията също държеше много.

Има нещо което цеди яко батерията :(

Сега докато писах този пост ми падна един процент.

Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Непомага и с рестор от айТунес. Вчера се мъчих с такъв рестор, без връщане на бекъп /попринцип нямам нищо важно на айПада и винаги като правя рестор го задавам като нов никога не връщам бекъп-а/. Днес реших да го ресторна като изтегля от тук фърм-а, защото колегите от форума така ме посъветваха, но пак е без промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, спирам го. Изключвам и Location Services.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че iPad-а не се зарежда в компютъра. Да не се омотваш там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си първият, който ще сменя пад по гаранция заради батерията. Обмисли го като вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох за някакъв фикс за батерията точно на 5.1.1 Вчера направих всичко което пишеше там и довечера ще видя как се е представила батерията.

А за гаранцията, не мисля, че е от батерията проблема, защото ползвах айПада 2 месеца без джейл, тогава си беше на 5.1 и батерията държеше перфектно. От както излезе джейл, сложих 5.1.1 и го джейлнах от тогава забелязвам това цедене на батерията.

Ако не стане с този фикс, ще го ресторна на ново, но няма да го джейлвам за да видя дали проблема е от джейла или от самият фърм 5.1.1

Ще пиша ако има някаква промяна.

Приятен ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

На мен ми изписва това нека ако някой знае за проблема нека да помага.The attached device has,a backup password set.You need to disable the backup password in iTunes before you can continue.Start iTunes,remowe the backup password and start this program again.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш парола на бекъпа. Разкарай я или пробвай джейл с redsnow през дфу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое от всичко, което казах? За първото, грешката си казва всичко. За второто разгледай темите в този раздел де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да махна паролата на бекъпа и как става redsnow през дфу.До мен има интернет зала дали да пробвам там,в момента нямам нет на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 4S няма буутром експлойт и в дфу не може! Махни паролата - друг начин няма. Тя не позволява на абсент да модифицира бекъп-а, както и не позволява на друг тюнс да направи бекъп на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос: с 4S съм, ФО, 5.1.1 с джейл. Как мога да махна джейла и да си запазя всичко на телефона, и дали мога без да го махам да ъпдейтна до евентуалната iOS 6?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...