Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

Това от горе за джейла го пробвах но след justboot телефона не пали, незнам защо, за малко излиза ананаса и после диплея стои черен и трябва да го рестна с power+home

P.S стана само че свалих redsn0w-a на ново. На който му се занимава да пробва, когато въвежда паролата alpine телефона май нетрябва да е свързан към компютъра, при мен докато беше вързан ми даваше грешна парола, като го изключих я прие. Успех

Редактирано от D3adD3vil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от iOS 6.Има оптимизация в софтуера,особeно при 3GS.Разлистването на HomeScreen-a става плавно,не насечено както беше в 5.1.1,тези,които нямат 3GS-и няма да разберат,защото в четворката го нямашe това насичане.Браузването в Safari е доста по-бързо от преди и като зуумна вече не забива,Spotlight-a работи по-бързо.Батерията държи повече също,особено в стендбай.Новият юзър интерфейс също ми харесва,само на Music.app ще ми избоде очите това бяло,незнам,но много ме дразни,а и доста бавно зарежда в сравнение с 5.1.1,но като цяло съм доволен от софтуера,защото можеше и на 5.1.1 да ни оставят нас с 3GS-ките.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са минали 24 часа от пускането на iOS 6, и вие вече сте доволни от издръжливостта на батерията.Какви тестове направихте и колко разговори проведохте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа какви "тестове'' правих.Снощи си заредих телефона след като сложих новия софт,и на сутринта батерията беше на 99% при това с пуснати 3G,WiFi,LS и две аларми пропуснати,на третата се събудих,а да не говорим колко батерия хаби този високоговорител.По-принцип сутрин като стана винаги е на 95/96,но днес на 99.Отделно след цял работен ден цъкане из нета и разговори се прибрах с 40 и няколко %,а обикновенно с 20/25 за мен беше учудващо,при това телефон на 4 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти вярваш ли на показанията на спрингборда? Аз не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз по принцип съм доволен от батерията (с GM съм от доста време), но когато имаш сложени pass-ове, пада осезаемо по-бързо и всеки път като отключа екрана забелязвам, че търси местоположение passbook-a. Дано измислят нещо по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пределно ясно ми е това, също ако му махнеш да се показва на локскрийна не търси местоположение, но се губи удобна функционалност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В България забрави за passbook, поне за момента няма къде да го използваш, освен евентуално на летището, но не съм сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От всичко прочетено като мнения след първите 24 часа, най-вероятно уикенда и аз ще качвам.

Преди нововъведенията аз лично се интересувам от това как се държи батерията и ме радва прочетеното. :smile:

Преди няколко дни мернах из някоя дискусия във форума, че нямало бутон за изключване на 3G.

Последно така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни мернах из някоя дискусия във форума, че нямало бутон за изключване на 3G.

Последно така ли е?

На iPhone 4S го има бутона, но не вярвам другите модели да го нямат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4ката също го има. За батерията - рано ми и още да кажа впечатления, а и потреблението трябва да е горе долу еднакво, за да е коректно всичко.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май има лека разлика в батерията, за съжаление не към положително, Струва ми се, че издържа по-малко. Доста бързо пада и в stand. Преди, ако е стоял 3 часа на 100% в stand, сега пада с 1%,2% без да го пипам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, бре - от вчера ли сте с айфони??? Винаги при излизането на нова ОС, се самозаблуждавате колко е по - ниска консумацията, а тя си е все така същата. Просто първите два-три дни не сте го "набълбукали" с глупости и още даяни.

П.П.Sovar, писах ли по - горе да не се изтичвате като катаджия пред такси с ъпдейта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали бяхме говорили преди време за плацебо ефекта след измиване на колата :D Върви като нова а :) Обаче извън кръга на шегата, нещата са по-добре:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще разбера след няколко дни, никога не бързам и никога нямам ядове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз качих и нямам ядове... дори ефекта на задоволството се получи, то при всеки е различно, зависи от очакванията! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще усетите по-бързо изтощаване на батерията! Нова ОС с нови екстри и благинки, ровичкате се в телефона повече от обикновено, съответно и батерията се изтощава по-бирзо. Генерални изводи си правете след седмица-две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две денонощия с новата ОС - две зареждания, горе-долу както беше преди. Това го пиша за колегата algor.

Може и аз да си внушавам, но май една идея по-бързо пада батерията. Абе честно казано може да се каже - без промяна. По-нататък ще видим :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!

Точно преди малко се ориентирах да катеря и аз, тъй че ще споделя след ден-два преки впечатления. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да забелязва по силен звук на спийкъра с 6.0 - Iphone 4s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...