Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TouriSto: Стоте национални туристически обекта на България


NikolaKirev

Recommended Posts

В момента съм на почивка и ще събера още няколко. Като се върна след седмица ще взема и картата на познатия и ще пусна списък с наличните печати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих една туристическа карта със стоте обекта в която ги има всички, дори са и цветни. Ето и снимка:d5e23f84-ace0-302e.jpg Ако се харесват мога да си направа труда да ги изрежа на photoshop.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Asen_77 Пратих ти лично съобщение.

@x3mbiker Можеш ли да ми кажеш от къде мога и аз да си вчема такава карта за да попълня липсващата информация за някои обекти в приложението? (телефон за връзка, работно време, цени за вход)

@blackadder Благодаря! Ще видя дали правилно съм задал координатите на тези обекти. (Все пак съм ги набавял собсвеноръчно от Google Maps.) Също тка ще проеря дали диаметърът в който трябва да се намира обектът за да е "близък" е достатъчно голям.

От днес приложението има и Facebook страница. Там ще помествм новини за него, за предстоящи update-и и промоции. Също така ще можете да се свържете с мен ако имате идеи и препоръки за приложението. Надявам се че ще я харесате.

http://facebook.com/TouriStoApp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата си я купих от подлеза на спортната палата в София, от БТС, от където се взимат и значките. Предполагам че и на по големите и посещавани обекти също я има.

Редактирано от x3mbiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
  • 1 година по-късно...

След ъпдейт до версия 2.1 изчезнаха всички посетени обекти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...