Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


killer4o

Recommended Posts

Здравейте на всички,

Време е и аз да се похваля, че първото ми приложение вече е достъпно в App Store. Казва се MotoTest и целта му е да позволи на кандидат-шофьорите да се упражняват в решаването на листовки където и да са. Приложението е безплатно и включва 135 въпроса (от около 1500 одобрени от КАТ), като останалите могат да се закупят под формата на In-App Purchase на цена доста по-ниска от книжния вариант (2.99 EUR за европейските акаунти).

Приложението е оптимизирано за iPhone/iPod touch (iPad версията ще се забави малко заради изпитите ми) и изисква iOS 5.0 и нагоре.

Като цяло, смятам, че се получи готино, но много бих се радвал да чуя вашето мнение как да го подобря. Също така, ще съм ви благодарен ако кажете някоя добра дума в Store-a ;)

Ето и линк към самото приложение - http://itunes.apple....d533087398?mt=8

И някой друг скрийншот...

jPb45G7UDGQRloqRuP7Xkg-temp-upload.xzehdcsc.320x480-75.jpgjPb45G7UDGQRloqRuP7Xkg-temp-upload.usbkdkdw.320x480-75.jpg jPb45G7UDGQRloqRuP7Xkg-temp-upload.yynrplbh.320x480-75.jpg

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Имай предвид, че тестовете са нови и може да има повече от един верен отговор (броят верни отговори и точките от всеки въпрос ги пише под самия въпрос)! От познатите ми шофьори нито един не мина :D

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Има някои неща в графично отношение, които не ми харесват, но всеки с вкуса си:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Би ми било доста полезно да споделиш кое не ти харесва, защото не твърдя, че съм някакъв велик дизайнер, така че може просто да не съм се сетил как да го направя по-хубаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Найстина доста добра работа :) Голямо браво на разработчика.

Сега остава на нас който от доста години не сме пипали листовки да си признаем за броя грешки който сме направили :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас... Много зле съм нон стоп. Изпита няма ли край? Като го прекратя и ми взима и не минатите въпроси като грешни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле...дано от КАТ не видят това :

d5825487-8e1d-85ab.jpg

Чак ме е срам,преди 6години ги взех без грешка.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

20 минути е времето за решаване и са 45 въпроса и да, ако не отговориш на въпрос го счита за грешен (както е и на самия изпит) при изчисляване на резултата, но неотговорените въпроси не променят ранга.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Жалко че преди 2 години взех книжка. Ще се радвам ако ти остане време да направиш една приложение и за "А" категория, че мамата си е еб@ло с тези мотори! :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, най-якото приложение до сега.... иначе и аз срам 9 грешки :X

п.п. То А, В все тая ... преди де сега незнам.

Редактирано от Nick Snow
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се разберем със Зелена Вълна (хората с правата върху листовките) и вероятно няма да е голям проблем да добавим А в някой от следващите ъпдейти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво killer4o, време беше да направиш приложение.Харесва ми!

Всичко ми хареса, но имам една препоръка.

Хубаво има няколко верни отговори, но на много от въпросите са верни всичките.Тоест аз няма как да сгреша, дори да не знам, защото програмата ме изчаква да маркирам всички преди да ме пренасочи към другия.Според мен ще е по добре да има само по 1 верен отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално тези въпроси, които са с всички верни отговори - те се показват само в режим Обучение и са останали от предишната ревизия на листовките - тогава не пишеше колко верни отговора има и си бяха валидни въпроси за изпит, но при последните промени добавиха информация за въпроса - колко верни отговора има, колко точки носи (не знам дали си обърнал внимание - с черничко го пише под въпроса) и тези въпроси се обезсмислиха и в момента не се дават на изпит. Реших да ги оставя в режим 'обучение', защото въпросите са смислени и могат да научат хората на нещо, а в режим 'изпит' ги няма, защото няма да ги има и на истинския изпит. Може би в следващата версия ще добавя toggle в настройките за да може човек да ги включва или изключва в генерираните листовки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! И на мен ми беше дошла идея за такова приложение, но явно ти си се сетил по-рано.

Сега ще го сваля и ще го разцъкам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да попитам защо на мен ми крашва? Вече два пъти я свалям и след като стартирам приложението ме изхвърля... iPhone 4 iOS 5.1.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата наистина е тежичка,ако си накичил телефонът с всевъзможни глупости и нямаш рам-ще ти крашва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С момчето минахме на лични. Рам имам следя го, но наистина телефона е пълен с много излишни глупости! Ще трябва да направя едно ресторче, за да го почна на чисто само с това, което ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не би трябвало да крашва, дори да няма рам. iOS така е структурирана, че се оправя в тази ситуация, пък и като я тествах единствено при първоначално зареждане на листовка изяжда повечко рам, но после се нормализира. По-скоро е някакъв конфликт с JB приложение и имам идея коя функция може да е проблемна, но ще разбера чак, когато Apple ми пратят Crash Report.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то Жорко да ти прати директно неговите?

П.П. Жоре, сложи си dynamic pager-a и ще замажеш недостига на рам. Работи под всички фърмуери, само си намери темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сега се сетих, че я има тази "екстра". Пускам методите за намиране на Crash Logs. Преди да проверите Crash Logs, трябва да синхронизирате вашето устройство с компютъра. След това проследете пътя за намирането им според вашата операционна система.

Windows XP

C:\Documents and Settings\<USERNAME>\Application Data\Apple computer\Logs\CrashReporter/<DEVICE_NAME>

Windows Vista / Windows 7

C:\Users\<USERNAME>\AppData\Roaming\Apple computer\Logs\CrashReporter/MobileDevice/<DEVICE_NAME>

Mac OS X

~/Library/Logs/CrashReporter/MobileDevice/<DEVICE_NAME>
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Вече сме първи в българския App Store, без съмнение, благодарение на много от вас :smile: Само исках да кажа огромно благодаря на всички, които я свалиха, подкрепата ви значи много за мен!

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е супер! Браво! Жалко, че не се появи по-рано, когато се явявах на изпит.

Предполагам в бъдещи ъпдейти, ще добавиш избор на категория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата история.. :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...