Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с AppStore


gatankata

Въпрос

Здравейте.

Проблема е в бутона за сваляне.

1.79c7dea92f3bf6bf.PNG 2.fcd51db1e129a294.PNG 3.cdd421a7039e203f.PNG 4.8d25679d53c11b08.PNG

Дано сте разбрали за какво говоря. Колкото и да натискам на free или на install, нищо не става.

Телефона беше с FW 3.1.2. ,след което го update на 3.1.3. и проблема остана. Инсталирах го по следния начин... шифт + рестор FW 3.1.3, след което сложих карта на оператора към който е заключен телефона и веднага влезнах в appstore да вида дали все още има проблем, но проблема беше на лице. В iTunes зададох "set up as a new devic".

Телефона не е този от информацията на профила. (казвам го за да няма санкции за неправилна информация)

Мерси на всички отзовали се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Направих каквото каза, но проблема не е решен... пак същите номера прави.

Мерси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да се оправи колкото и рестори да направиш.

Това го има и при мен от около две седмици и също съм с 3.1.3. Предполагам, че проблема е в самия AppStore, но тъй като малко са хората на 3.1.3 проблема няма гласност. Имаше някаква форма на сайта на Apple където имаше възможност за споделяне на мнения, желания и т.н., ако някой има линк, та да пишем на Apple за проблема ще е добро начало. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Same problem here .. ;[ тъкмо щях да пускам тема за същият проблем, но вече има преди мен не знам защо но май Apple го правят нарочно за да убият потребителите от 3gs надоло като нас ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли някакво решение на проблема все пак?

Днес на един от телефоните ни се появи същия проблем в бутона за свяляне. Излиза грешка "Can not connect to iTunes Store"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Случи ми се на няколко телефона. Решението:

1.Излизате от съответния акаунт.

2.Влизате с друг акаунт.

3.Отново си влезте със собственния акаунт и готово.

Пробвано на няколко телефона със същия проблем.

Дано по този начин се реши проблема и при вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще пробвам.

Емииии ... не става.

Благодаря за съвета, все пак.

Пробвах обаче нещо друго: изключих wi-fi-то и така успях да сваля каквото ми трябваше, т.е App Store не ми даде грешка "Can not connect to iTunes Store".

Обаче после като пуснах пак wi-fi-то, проблема пак се появи, т.е при опит да сваля каквото и да било от App Store-а, ми изписва по-горната грешка.

Не разбирам!!!

Редактирано от Марияна Димитрова
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, то много трудно да се сети човек, че проблемът е нет провайдъра.... Или рестарт на рутера....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или при мен. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, то много трудно да се сети човек, че проблемът е нет провайдъра.... Или рестарт на рутера....

Еми не е трудно да се сети човек, че може да е от провайдъра или рутъра, но проблема не е в тях.

Другият ни телефон се ползва при същите условия и при него проблем няма, т.е ползва същата мрежа, провайдър.

При мен се оправи с " Rest All Settings"

Благодаря за съвета.

Опитахме, но проблема остана и след това.

Случи ми се на няколко телефона. Решението:

1.Излизате от съответния акаунт.

2.Влизате с друг акаунт.

3.Отново си влезте със собственния акаунт и готово.

Пробвано на няколко телефона със същия проблем.

Дано по този начин се реши проблема и при вас.

И това опитахме - не се реши проблема.

Мисля да пусна тема относно този проблем.

Проблемът е решен с "Reset Network Settings", за което благодаря на The Shaman.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здравеите.моят проблем с апп стора се изразява в това,че на иконката ми показва че имам 3 приложения за ъпдеит,но като кликна не ги зарежда-т,е, не мога да ги видя....иначе всичко друго си работи,но страницата за ъпдеит си остава blank...помагаите...фона е 5ца фактори ънлок без jailbreak...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай по-късно или утре.

И при мен е така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай последен пост! Следват санкции за спам.

при мен е така от седмица....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здравеите.моят проблем с апп стора се изразява в това,че на иконката ми показва че имам 3 приложения за ъпдеит,но като кликна не ги зарежда-т,е, не мога да ги видя....иначе всичко друго си работи,но страницата за ъпдеит си остава blank...помагаите...фона е 5ца фактори ънлок без jailbreak...

И при мен е така както колегата,също от около седмица и много ме дразни че не мога да си ъпдейтна приложенията,на ипада с 5.1.1(джейл)всичко е окей,от какво може да е ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес всичко си ъпдейтнах от телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що опитах и пак е бланк секцията ъпдейт,другите си работят нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен ми го даваше така 3 пъти. След няколко часа опитах пак и ми ги изкара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко опира до интернет доставчик, международната връзка куца. Аз нямам такъв проблем, засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен се появи на 5-цата. Седи ми един ъпейт вече няколко дни и страницата с ъпдейти е бяла. Опитвах рестарт, не помага. Колегата също с 5-ца няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Всичко опира до интернет доставчик, международната връзка куца. Аз нямам такъв проблем, засега.

На четири доставчика все тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно някои акаунти са се бъгнали, защото много хора покрай мен нямат този проблем. За капак вчера ми даде грешка с Visa картата. Тя вярно изтича края на месеца и трябва да я сменя, но не мисля че е от това. Още повече има много хора с този проблем и немисля, че на всички им изтичат картите. Вече се замислям за restore без да връщам backup.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...