Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Walk2Help - ходи за да помогнеш


graver

Recommended Posts

Walk2Help

Category: Social Networking

Version: 1.0

8 MB

Seller: DAVID Holding

Price: Free

LANGUAGES: English

REQUIREMENTS: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iPhone OS 4.1 or later.

ImXv8.pngdPB80.png

5EKnw.png

Кратко описание: Walk2Help измерва изминатото разстояние при ходене и го преобразува във виртуални точки. Тези точки се използват за подпомагане на различни благотворителни каузи, които имат за цел да съберат определено количество точки. След като точките бъдат събрани, спонсорът на каузата изпълнява своето обещание.

Малко повече: Walk2Help е изцяло български проект, в момента има версия за Android и Windows Phone 7. iPhone версията разработвам изцяло аз, като вече е approve-ната от Apple и ще я пуснем в AppStore-a безплатно в началото на следващата седмица. Ще се радвам на Вашия feedback, който може да пускате както директно от приложението така и от уеб сайта http://walk2help.com. За момента версия 1.0 е само на английски език, но следващия update, ще има българска локализация, както и много нови възможности.

P.S. Ще update-на темата с линк, когато е available в AppStore-а.

Редактирано от graver
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно изглежда, одобрявам подобни цели.

Ще го чакам, за да го опитам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно,стига в действителност спонсорите да изпълняват обещанията си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах за тази инициатива през месец март по време на TEDxNBU и бях впечатлен от идеята. От тогава чакам с нетърпение приложението и за нашите машинки!

ПП: Не е ли по-добре темата да отиде в секцията с българските приложения?

Редактирано от dachevradoslav
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е налично в AppStore-a !

Редактирано от dachevradoslav
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Абе всичко е 6 ама защо няма цели :) няма спонсори ли какво ? пълен застой от 1 месец :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е,че при вас е Ок.Обаче въпроса ми е защо при мен не е и на какво може да се дължи.Имам съмнения,че нещо App Store-a ми бърка акаунтите Us/Bg както преди за updates.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смисълът е в това освен да помогнем и да се раздвижим. За жалост наистина няма каузи и аз и жена ми го разкарахме макар и многото събрани точки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...