Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Крашване на стандартно включените програми в iPhone OS


slaf

Въпрос

Дали има лечение на този проблем, например на мен в момента не ми работят коректно NOTES, а преди време ми се е случвало Maps да крашва постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Може да е от това, че като си правил рестор не си му дал Set as New

При рестора не връщай бекъпа, а му давай Set as New

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

при всеки ъпгрейд на firmware га пускам със set as new, и тогава всичко е наред. мисълта ми е, да не се прави рестор при някакъв проблем на тези основните приложения

със boss pref не се оправя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Дали има лечение на този проблем, например на мен в момента не ми работят коректно NOTES, а преди време ми се е случвало Maps да крашва постоянно.

Знам ти начина на връщане на старата информация след бекъп-а, а той е: Ръчен backup на iPhone.

След като сте направили ръчен бекъп на контакти и искате да ги възтановите, най-добре е да не ги презаписвате, а първо да изтриете файловете. Аз така правя и никога не съм имал проблем. Ааа да, и трябва задължително да рестартирате телефона. Не ви съветват да правите бекъп на бележките. След връщането има голяма вероятност да неможете да създавате нови и да редактирате стари.

Обърни внимание на червения надпис.

П.С. RoRShaH, пак се обаждаш не подготвен, ще те помоля да не даваш съвет ако не можеш да помогнеш :evil:

Нещо се е омазало,при рестор ако го прави нямам идея ФЛ пробвай къстюм :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да бе Саше, така връщам backup-a, но си мисля дали има решение на този проблем при крашване на някоя от стандартните апликации. Иначе си е точно така, както Адамов го е написал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...