Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bTV преминава към излъчване в HD качество


LUBECA

Recommended Posts

Включвам понякога за новини, поне по времето на емисията качеството беше супер ...лелеее Ани Салич или там как се казваше всички бръчки и пъпки и се видяха.

algor май са забравили да й затворят блендата :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек да няма различно мнение еб@си, аз пък твърдо да си седя зад мнението още повече че говорим за качество на СИГНАЛ а не на МЕДИЯТА... има разлика нали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли как ме еб* сигнала, след като нямам желание да пусна канала за да го видя а ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече БГ телевизии минат към ХД формат, толкова по-добре. Можем само да се радваме на такива неща. Не мога да разбера как някой е недоволен от такива промени. А че бтв отдавна не е това което беше, така е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от звука който е умопомрачителен. На близу съм вкъщи и не бях забелязал разликата ( някой беше споменал че близу са реагирали първи и са коригирали проблема със звука ), но на други оператори ( особено извън София ) звука е потресаващ. Бях в Благоевград - няма 10 секунди в който да се чува чист нормален звук без пукане и смущения. Не знам просто защо се получава така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ползва телевизията на Виваком,че съм планирал да мигрирам към тях?

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С чиния разбира се ;)

Благодарско.

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли как ме еб* сигнала, след като нямам желание да пусна канала за да го видя а ;)

Ами като не те е@е защо въобще коментираш темата а? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега нали не ми казваш кое мога да коментирам и кое не, а!

В заглавието освен сигнала се споменава и медията, та не мисля, че съм съвсем офтопик ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не ти казвам а се опитвам да изразявам свободно мнението си, но тъй като се ефектирах от твоя коментар по темата сякаш само той има значение... Видях че много се плюе като цяло за самото излъчване... първо битивито не излъчвало като хората после пък операторите предлагащи канала не били като хората и тн и тн... не случайно казах че и фул ХД с 3Д пак ще се мрънка... а относно качеството на медията.. да така е... и мен ме дразни... но това не е само БТВ, всяка медия лобира за даден държавник.... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм за да не позволя на мнения като твоето да минават незабелязани!!! Сега се върни, прочети моето мнение, после едно по-горе и виж своето!!! Ти говориш за хейт, колко сме били българи и т.н.!!! Аз само ти казах да не ни определяш! Ако имаш проблем с начина ми на работа, има админ! Пиши му лс, мейл или каквото там решиш и спри да се занимаваш с това в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе...аз да питам: кое му е българското, да гледаш тв която ни залива с турцизми, ориенталщина, продажна "журналистика" и други подобни? На всичкото отгоре, кое е българското на собственика? 'Айде, много здраве на бтв, все така "успешни" да са(ама без мен за аудитория).

П.П. asko44 им пусна чудесно олицетворяваща "прогреса" им снимка, на предната страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качеството на сигнала е добро :), а колко до медията ...... ............ ......!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво й е на медията? Коя друга българска телевизия е по-добра, има по-гледани предавания? Ей само песимизъм бе братче.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе :) Те и 90% от писалите горе го гледат ама се правят на мъже сега :D

А сега сериозно, макар извън темата... Тая малоумщина за Маги, някой гледа ли го;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сами по себе си, турските сериали са добри(като за сапунки, ако някой е любител на жанра). Друго имам предвид, но е твърде болезнена тема, за да я обсъждаме тук.

Жорка, даже и не знам какво е това "къде е Маги?", за оня с двете фамилии ли иде реч, Магърдич Халваджиян? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе :smile: Те и 90% от писалите горе го гледат ама се правят на мъже сега :biggrin:

А сега сериозно, макар извън темата... Тая малоумщина за Маги, някой гледа ли го ;)

Жоре, трябвало е да се казва Къде е Бети, но заради Пловдив и региона са го прекръстили на Къде е Маги, щото къдеибети звучи двусмислено :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

За да не отварям нова тема...

Без бТВ по Булсатком

32406b63afd8fa39e85f50227ad3e631_400x300.jpg

София. Една четвърт от българите остават без каналите на бТВ за празниците. В 3 часа тази нощ bTV Media Group спира да подава сиганала на седемте си програми към Булсатком за неограничен период от време. Причината е системното неизплащане на задължения в големи размери от страна на сателитния доставчик, съобщиха от телевизията.

"Освен, че дължи сериозни суми, Булсатком отказва да поднови договора си за излъчване на 7 канала на bTV Media Group (бТВ, бТВ Action, бТВ Comedy, бТВ Cinema, Ring.bg, бТВ Lady и бТВ HD), на обща цена по-ниска от 2 лв. на абонат, а в същото време оценява и заплаща само за един канал в мрежата си 2,80 лв. на абонат. Това и дискриминация спрямо bTV", казаха от телевизията. Оттам са категорични, че ще възстановят сигнала на каналите си към Булсатком, след като доставчикът си погаси задълженията и двете страни си стиснат ръцете за нов договор през 2013 г. От bTV съветват зрителите си да гледат програмите им чрез ефирен сигнал, на живо в интернет на btv.bg, както и в мрежите на другите кабелни и сателитни оператори.

От Булсатком отрекоха да дължат пари. Те обясниха, че не приемат предложената от bTV Media Group нова цена, която е 3 пъти по-висока от досегашната. Това би довело до поскъпване на абонамента за клиентите. "Освен това, предложената от bTV Media Group оферта е със срок на валидност до 14.01.2013 г., което ни дава възможност да продължим преговорите до достигане на споразумение в рамките на посочения период", обясниха от сателитния доставчик. И допълниха: "Булсатком АД няма просрочване на дължимите суми, съгласно уточнените срокове в договора, подписан между двете страни и спирането на сигнала от страна на bTV Media Group би било нарушение на действащия към момента договор. Освен това, броя на абонатите са само основа за провеждане на преговори, а не основание за прекратяване на договор".

http://www.standartn...kom-172244.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, броя на абонатите са само основа за провеждане на преговори

...всъщност са основание за въртене на к*рвенски номера и взаимно извиване на ръце за увеличаване на лапаницата. Познайте на чий гръб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...