Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Онзи ден един от шефовете на търговските представители на Виваком (корпоративни клиенти) изпрати пратка на клиент включваща няколко десетки телефона, като един от тях беше iPhone 5. Почнаха яко с подаръците...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ми подшушнаха, че М-тел ще пуснат 5-цата до края на другата седмица, а Глобул до края на месеца. В тая връзка си продавам 4S-ката ;)

Редактирано от Lyudmil
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел до 25-ти. За Глобул не знам. Сега по темата "Заслужава ли си iPhone 5":

- Всяка стотинка!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Уикипедия пише, че официалната дата на излизане в България е 12 октомври.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iphone_5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

*гаранциЯ :D

А по темата - днес бях в Плесио и ДА, заслужава си. В сравнение с 4S разликата е огромна! Най-малкото дисплея е по-хубав.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко го разгледах в Технополис... Хубаво е, но цената 2099 лв. за 16 гб е множко..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те не са наред тези в Техномаркет бе. Ама явно има и луди хора да дават по два бона за нещо,което струва хиляда

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях ето това:

http://store.apple.com/ca/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone5

срока на доставка е 3-4 седмици!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е в Канада и го има и в тази тема от преди седмица поне!

пп: ...че и повече: http://bgiphone.com/topic/21062-заслужава-ли-си-iphone-5/page__st__210#entry173443

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах днес в техномаркет наистина като го хванах много ме грабна телефона, но голямо разочарование след като чисто нов телефон с лепенките още, имаше около 2 милиметра ДЖАЗГИЯ отзад по ръба :(

Някой има ли представа дали са взели някакви мерки за този проблем във следващата вълна с айфони :) или като си го купим ще треперим да не го драснем случайно и ще ги обличаме с грозни бъмпери :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно използвах точно тази дума :) А за отговор на тези въпроси само това ли успя да измислиш :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ем то във Варна си се ползва тази дума :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми дойде бялата 32-ка. Няма никакви "джАЕзгии". Много съм доволен. Единствено, захранващият кабел беше дефектен (прекъсваше при огъване), та ходих да си купя нов.

Щракнах и малко снимки. Лилавото сияние го има. Но да снимаш контраажур с телефон е глупост. Дали ще е лилаво или бяло петно - все тая. За контраажур ти трябва сериозна фотографска техника, за да стане реалистична снимка.

743EF3B0-2E5B-41D3-8742-429EF48C516A.JPG

  • Харесвам 11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за мен е пълна глупост да,създадеш такъв невероятен продукт и допуснеш такъв конструктивен дефект. Да се надяваме,че в следващите партиди няма да го има, защото все повече хора качват снимки от телефоните си в социалните мрежи. По-скоро трябваше да има Камерагейт,а не Мапсгейт...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който поне малко разбира от фотография знае, че lens-flare-a е неизбежен и е налице при всеки обектив/леща, когато се снима с/у слънцето. Това, че лилавее какво ви пречи след като става въпрос за телефон? А както каза колегата по-горе: "да снимаш контраажур с телефон е глупост".

Някъде четох, че е в следствие на сапфиреното стъкло, което са използвали Епъл за защита на лещата. Аз предпочитам да не ми се одраска камерата и след това на всяка снимка да има резка, отколкото когато снимам буквално с/у слънцето като идиот, да ми лилавее.. А вие?

Редактирано от DreamcatcheR
  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва-винаги ще се оплакваме и от най-малкото-все пак това е Apple и обръщаме внимание на всичи минуси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дрън,дрън... Сапфирено стъклo,четох за това.. И най-добрата матрица да сложат,обектива ако не е просветлен (някои обективи имат 7 слойна просветка),се получават бликове. В случая май имаме пласмасова люспа,вместо качествен обектив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата,че не става въпрос за телефон, а за Айфон и то 5 :)

Не може да се отрече,че камерите се ползват все повече и повече,включително и за видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познат ми праща снимки от петица(които не пазя, за жалост) - срещу слънцето, от различни ъгли и лилаво НЯМА. Иди кажи после, че този на Severus не е дефектен или че "контраажур" е глупост с телефон. На това аз му казвам: доставчикът на частта се дъни с качеството на материала, а Епъл не ги *бе...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно и да го има при дадени партиди само

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах днес в техномаркет наистина като го хванах много ме грабна телефона, но голямо разочарование след като чисто нов телефон с лепенките още, имаше около 2 милиметра ДЖАЗГИЯ отзад по ръба :(

Някой има ли представа дали са взели някакви мерки за този проблем във следващата вълна с айфони :smile: или като си го купим ще треперим да не го драснем случайно и ще ги обличаме с грозни бъмпери :smile:

Как хем с "лепенките още ( хем ) имаше около 2 милиметра ДЖАЗГИЯ отзад по ръба" - моя е на 10 дена, без лепенките, без протектори или "грозни бъмпери" и няма и милиметар " ДЖАЗГИИ"

п.п. Добре че някой Банскалия не пише на "техния" език, че преводач ще трябва. Или поне следващия път слагай в скоби значението на думата която е от някоя диалектна група, за да е разбираема заболшинството хора.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазина като го обарат още малко ботове, как няма да има...

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...