Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade iOS 6 to 5.1.1/5.0.1/4.x.x - iPhone 4 / iPhone 3GS / iPad 2 / iPod Touch 4 - redsn0w


Veselin Minchev

Recommended Posts

Мерси за отговорите.......

но как вчера беше с 5.1.1 с ББ 4.12.01. и имаше SHSH 6.1.,това не значи ли ,че е бил с 6.1 и как е бил запазен ББ...четох,четох...и страшно много се обърках...съжалявам ако някой го дразня с въпросите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    13

  • The Shaman

    9

  • mariankata

    7

  • Shomev

    6

Не,не означава че е бил с 6.1.Можеш да запазиш SHSH за операционната система,която се подписва от Apple,без да си обновявал до нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте правя downgrade от 6.1 до 4.3.3,4.3, телефона се ресторва и точно когато трябва да се появи началният екран остава в recovary mode и ми дава грешка 37.Имам запазени ssh в cydia ,сменям кабела,компютъра ,пробвам с redsn0w i tinyumbrella да го извадя от recovary и пак нищо не се получава . Телефона е iPhone 4 с baseband 1.59.00.Правя това защотото при 6.1 с байзбанд 1.59.00 ultrasn0w не работи появява се една чертичка обхват и на всеки 30 сек. изчезва. Ако някой може да помогне ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш проблем на 6.x.x

Както си в рековъри мод пускаш resdn0w и прави джейл и трябва да ти се активира телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatheR и аз имах същия проблем с downgrade-а с последната версия на redsn0w 0.9.15b3,но дръпнах версията от предната страница 0.9.14b2 и стана от раз.

Момчета, мисля, че това е важно, и при мен сработи с тази версия на редсноу (0.9.14.b2), а с най-новата не се получаваше и бях загубила надежда. Бихте ли отбелязали някъде в началото на ръководството/указанията, че за iPhone 3GS е по-добре да се използва версия redsn0w 0.9.14b? Може да спестим на някого време и ядове. Хубав ден и Ви благодаря за всичко, които сте си направили труда да напишете, беше ми от полза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 6.1 нямам проблем с рестора,но имам проблем със сигнала ,питането ми е за 4.3.3 .Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за сигнала на 6.x.x.

Говоря за джейл на 4.3.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите ресторнах и направих джаилбреак , всичко работи само ,че нямам мобилен интернет въпреки,че телефона си направи carrier update ,има ли някакъв фикс за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от оператора. При някой трябва ръчно настройки да въведеш. За APN иде реч.

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Метода работи на 3GS свалих оъ 6.1.3 до 5.1.1 със iFaith-v1.5.9 ... отключих го с редсноу 0.9.15b3 поличи се един префектен unthetet джейл... че ми омръзна всеки път да давам just boot

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...