Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Resupported- поддръжка на неоригинални AV кабели


Alxx®

Recommended Posts

Resupported - подкарване на неоригинални кабели, без намеса в системните файлове. Просто инсталирайте и вижте резултата - няма икона и настройки. Ако клиповете ви са качени в папка със снимки, има особеност - не оставяйте телефона/айпод-а да влезе в sleep mode. Такъв проблем няма с iPod.app - гледането на филми няма такива проблеми. :mrgreen:

Resupported.deb

Свали

Има го налично в сорса beyouriphone.

Сидиа няма да го изисква, но направете hard reset след инсталация!

Приложението създава конфликт с landscapeTVOut и новата версия на yxflash 2.06 - преценете от кое ще се лишите.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Купих си един кабел за няколко долара от Китай. Инсталирах приложението от Сидия, направих хард ресет, но съобщението, че аксесоарът не се поддържа все още излиза. Иначе като вкарам кабела и пусна някой клип веднага, образът излиза. Т.е. кабелът си бачка, но трябва да е нещо софтуерно. Нямам инсталирани landscapeTVOut и yxflash. Имате ли идея как може да се оправи? Пробвах да го инсталирам от няколко репота, резултатът все същия.. Гледам, че официалната версия е 1.2 (нещо си). Ако съм сигурен, че бачка, ще си го купя. Някой да има впечатления. Кракнатите версии са 1.0 и явно не работят (поне при мен). От Сидия нямам инсталирани много неща - winterboard, sbsettings, ifile, rename, backgrounder, proswitcher, clockhide, fivecolumn sb, CyDelete. Аз лично не виждам приложение, което може да е проблемно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш конфликтно приложение. Махай го, рестартирай и опитай този от линка в първия пост(оправил съм го). Платената 1,2 предизвиква срив в comm center-a, което е кофти ако си с блексноу.

П.П. Ако пак ти излиза съобщението - качи си и Popup Blocker, и му вземи думата:mrgreen:

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Popup Blocker-a оправи нещата!

След като го инсталирате влизате в settings/popup blocker/alerts/accessory warnings и давате включено на първите 2 и изключено на третото.

Малко впечатления. Видеотата от ipod.app тръгват, разбира се като се пусне на ТВ по-голям от 37" качеството не е от най-доброто, но става :D . С музиката също няма проблеми. Даже е много удобно ако се свърже телефона с домашно кино (телевизора с ресивъра/двд-то чрез оптичен кабел примерно). Клиповете от youtube.app също тръгват без проблеми. Единствено на изтеглените (чрез някаква добавка от сидия ставаше номера) пуска само звука. С видео подкастите също се справя. Снимките се пускат само чрез слайдшоу и след това може да дадете пауза и да ги сменяте. Не става само с избиране на отделна снимка.

Това е общо взето. За 4,7$ толкова :D . Само да добавя, че моят кабел има и USB, което е страшно удобно ако ТВ-то ви има USB вход. Просто го вкарвате и телефонът ви се зарежда докато си слушате музиката например :) .

Това е кабела (има безплатна доставка за целия свят): http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31931 Качеството на изработка е сравнително добро, чинчововете са здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Случайно да се е чувало нещо за поддръжка на iOS4 ?

Eто и отговора от Pheonix-Dev


I do, but right now I have no idea as to it's availability, let alone if it will even be possible.

Paul

On 7/19/10 8:07 AM, Boby wrote:
Hey!
I just wanted to ask if You plan compatibility with iOS 4 for Resupported?
10x

Редактирано от Nope
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Има вече Resupported4, който в комбинация с DisplayOut върши идеална работа за iOS4 :)

http://hotfile.com/dl/65870335/eb545e1/resupported4_1.0-2.deb.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Колко мъка има по тоя свят. :crushed:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам защото не става с този файл от горният линк,да няма случайно друга версия.Инсталирах и двете програми,но няма никакъв ефект даже звукът не се прехвърля.С айпод тъч 4 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помисли върху варианта да си я купиш от сидиа. Не мислиш ли че заслужават, след като ще спестиш 50-тина $ от оригиналните кабели?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами за сега,не е.Нали има 10 пробни дни,какъв е смисълът да я купувам ако не ми върши работа.

Редактирано от GACHEV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Много добре ми работише програмата до преди няколко дни и днес като исках да гледам филм на TV-то ,свързвам кабела и ми вади съобщение ,че на програмата и е изтекък триала ,а съм дръпнал кракната версия ... някой да има същия проблем ?! Ако не ,да даде някое репо от където да си я дръпна кракната

ПС: http://hackstor.blogspot.com/2010/02/download-1.html

Редактирано от pApit0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eдинствения начин да работи е с resuported4 от бигбос. C кракнатите версии забиват телефоните (пробвано на 3гс и 4 с 4.1 фърм)

Кабела ми е за 3$ от dealextreme.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Не знам дали тук е най-подходящо да попитам, но я кажете някоя програма за .avi да качвам и гледам. yxflash не ме урежда защото си му трябва displayOut и много забива, а пробвах с програма buZz player ми правят проблем, ако е .mp4-ka тръгва перфектно на ТВ-то, но като пусна .аvi черен екран, само звук дава...

Редактирано от Finrod
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак черен екран, avplayer i buzzplayer-a като пусна avi и без да съм връзвал айпода към ТВ-то си дават черен екран, само yxflash дава картина. Мисля си да не заращото ми е старо устройството... или някав софтуерен бъг да няма...

А за оправяне на проблема че от кракнат resuppoerted забива, просто си изтегете сбсетингс тогъла и ги изключвайте докато не ви трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда никой не знае... Я споделете кои игри играете и имат фабрична поддъжка за ТВ, аз лично до сега се забавлявах с PES и RealFootball, но те пък стават само с DisplayOut.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

В момента някой може ли да я подкара ?

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема?Програмата е актуална и е единствената алтернатива на оригинален av кабел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше версия за 5.х.х, мислиш ли че нямаше да я качим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...