Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Локализация на 3.0


Гост

Recommended Posts

Абсолютно същото е, все пак става въпрос за WinterBoard а той си работи на 3.1.

за WinterBoard може но аз съм без него.Как да променя основната тема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • BANNN

    6

  • monbonim

    5

  • ppepyno

    5

  • The Shaman

    3

Топ автори в тази тема

Аз също нямам уинтерборд, но съм сменил всичко. Предупреждавам че е хамалска работа, имай го предвид.

Малък жокер: ApplicationsMobilePhone.app

В тази папка са надписите и картинките за телефона, за останалите неща почвай да ровиш сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прерових пак: ApplicationsMobilePhone.app и каде ли не се рових :lol: ама нъцки, няма го никаде или аз го пропускам :lol: .Има го на едно място в Applications/MobilePhone.app/inCall.strings ама там е за друга

функция Fake unlock.Явно за 3.1 е по-различно.Ако някой го намери да каже каде е точно.Иначе Побългаряването

:lol::lol::lol: изска много ровене.Аз го права по по-трудния начин: като си легна в кревата преди сън и през

iFile ама там надписите са много малки и бързо заспивам :lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman правилно ви е ориентирал, но е трябвало малко да се замислите. :lol:

Надписите за Slide to ... се намират в /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/English.lproj/SpringBoard.strings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много :lol:

Сигурно е логично да се търси там ама аз не съм много в час.За любител се справям горе долу добре но това

е над моите възможности.

:drinkingcheers:

Sladichuk:Правилата забраняват цитиране на предходен пост!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли че въпроса ти поставен така, е ВЪЗНАГЛИЧЪК?

iPhonetic се разпространява безплатно и единствения стимул(освен ентусиазма) за създателя са даренията.Ти дари ли? Ако натиснеш онова бутонче "Donate" в програмата и оставиш сериозна сума, ще се сдобиеш евентуално с правото да мрънкаш.

Може би си прав. Малко нагло ми прозвуча и на мен след препрочитане. Извинявам се за което!

Но така или иначе си мисля, че не съм единствения, който се вълнува от това и няма да е лошо някой да внесе яснота по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи както трябва на 3GS OS3.0 с БДС, инсталирано по описаните начини с AutoInstall,

тук е мястото да благодаря на хората направили си труда и загубили от времето си, за да

мога сега за трикратно по-малко време да напиша нещо на телефона си. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еvelinster

извинявам се за глупавия въпрос но с каква програма се правят тези инсталации които се споменават в началото

Благодаря за вниманието

Sladichuk:

"–Пенчо бре, чети!

Пенчо не чете.

–Пенчо бре, търси!

Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,

гледа да лежи..." Пенчо Славейков style

Пенчо драстично нарушава правилата на форума, които е декларирал при регистрацията си, че познава, и безапелационно се задължава да спазва, ergo– декларирал си лъжа!

Светкавично се запознай с правилата, с всички важни теми за начинаещи ТУК. Едва когато си наясно с всичко изброено по–горе, задавай въпроси, и то в съответствие с правилата!

Устремено вървиш към първо предупреждение още с първия си пост тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на evelinster за описанието.

Работи и при мен на 3GS с 3.0 по описания от него начин (само дето вече има версия 99g и си инсталирах нея). Евала пич!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен стана по описания по-долу начин на iPhone 3gs 3.0.1

Но заместих №1 с най-новия (hk.kennytm.iKeyEx3-0.1-99j.deb), защото с него не стана. [download:3o2qzmcm]http://dox.bg/files/dw?a=d987e7f8c8[/download:3o2qzmcm]

При мен с 2G, FW 3.0.1 не стана по описания начин а така:

Инсталиране през терминал (през Autoinstall не стана) на:

1. http://networkpx.googlecode.com/files/hk.kennytm.iKeyEx3-0.1-99c.deb

2. http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/debs2.0/bulgarian_keyboard_1.0.deb

След което отидох в Settings ? iKeyEx ? Mix and Match ? Create ? Layout ? избор на "Български" ? назад и Input manager ? избор на Bulgarian (Bulgaria) ? назад и Name ? Bulgarian ? назад ? назад ? Keyboards ? добавяне на Bulgarian и рестарт.

5-DVORAK клавиатурата не ми беше нужна.

Благодаря на всички, трудили се за да направят възможно използването на българска клавиатура!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Скайп работи ли ви след качване на iKeyEx ? при мен крашва при опит да пиша нещо когато трябва да се покаже клавиатурата.

Skype 1.2.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Някой пробвал ли е да сложи тези неща на 4.0? iKeiEx се инсталира, деб-а със фонетиката също, но не се добавя шрифта. Ако някой знае къде стоят файловете с клавиатурите (аз намирам само за usb, на които фонетиката си работи) да казва, аз ще мажа по прясно ресторнатата 4.0. Фонетиката много ми липсва определено :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет,

И аз търся помощ за БГ меню и фонетика, като фонетиката ми е адски необходима. Използвам телефона си за много писма и направо съм с вързани ръце.

Ако някой има някакво решение, нека да помогне.

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...