Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 6.x.x.


The Shaman

Recommended Posts

post-63-0-02573300-1351791085_thumb.pngpost-63-0-41650400-1351791090_thumb.png

Този ъпдейт включва подобрения и предоставя решения за бъгове, като например:

- Поправя проблема, свързан с невъзможността за инсталиране на софтуера безжично през WI-Fi (iPhone 5)

- Поправя бъг, който се проявява в показването на хоризонтални линии по клавиатурата.

- Поправя проблем, свързан с невъзможното изключване на светкавицата.

- Подобрява устойчивостта на iPhone 5 и iPod touch (5та генерация), когато са свързани към криптирани WPA2 Wi-Fi връзки.

- Решава проблем, който пази вашият iPhone от използването на мобилен интернет в някои случаи.

- Поправя бъг, свързан с Passcode Lock, който се изразява в това, че предоставя достъп до Passbook подробности за паролата от началният екран.

- Поправя бъг, който се отразява на Exchange meetings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще помоля някой с 4S като ъпдейтне, да сподели запазва ли се бейзбанда на 3.0.04. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Official direct download links from Apple for all the compatible devices are given below:

Кольо, запазва го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

a4u5atyz.jpg

Този ъпдейт включва подобрения и предоставя решения за бъгове, като например:

- Поправя проблема, свързан с невъзможността за инсталиране на софтуера безжично през WI-Fi (iPhone 5)

- Поправя бъг, който се проявява в показването на хоризонтални линии по клавиатурата.

- Поправя проблем, свързан с невъзможното изключване на светкавицата.

- Подобрява устойчивостта на iPhone 5 и iPod touch (5та генерация), когато са свързани към криптирани WPA2 Wi-Fi връзки.

- Решава проблем, който пази вашият iPhone от използването на мобилен интернет в някои случаи.

- Поправя бъг, свързан с Passcode Lock, който се изразява в това, че предоставя достъп до Passbook подробности за паролата от началният екран.

- Поправя бъг, който се отразява на Exchange meetings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта ФБ крашва, след като го отворя. Започва да зарежда и крашва. :swear: 4С с 6.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще помоля някой с 4S като ъпдейтне, да сподели запазва ли се бейзбанда на 3.0.04. :smile:

Запазва се.

photope.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта ФБ крашва, след като го отворя. Започва да зарежда и крашва. :swear: 4С с 6.0.1

Няма такова нещо! Преинсталирай го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в сървърите на фейсбук. Сега проверих, крашва и на четворката, която не е с ъпдейтната ОС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но не е и при всички;) Да не караме колегите да чистят пак след нас, за да не чистим друго. В общи линии има хора с проблем, но не е от оса;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще крашне при всеки. Отваряш на news feed и почваш да скролваш...до няколко секунди ще затвори приложението ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е ок, но нокой нощо не каза за шорткътите?

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, при мен няма проблем. Играя си с него от както качих, а аз може би бях първи във форума. Сега пробвах и това, което си написал. Нямам проблем.

Симба, к'ви шорткъти бре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи съм карък :) Което и iOS устройство да барна и почна да скролвам - крашва. Вероятно тогава засяга определени фейсбук акаунти. Но едно наистина е сигурно, че не е свързано с 6.0.1. Може да се изместат постовете в темата за facebook.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами chortcuts не работят когато documents and settings sync to icloud е пуснато!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ъпдейтна до тази бета понеже имам акунт после официалната ще мога ли да сложа отгоре в смисъл ще я видя ли OTA!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога излезна 6.0.1, кога вече 6.1 ще се пръкне :)

Face-a крашва и на 6.0 ;) ... При мен е така почти цял ден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече има и джейл за <А5 устройства и за 6.0.1 и за бетата на 6.1.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене, каква е разликата? Ако някой се добере до бетата, гледайте какво пише за връщането към 6.0.1!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

face-а крашваше и на 5.1.1, така че не говорете глупости, че е от iOS-а...

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С добри впечатления съм от 6.0.1 - не забелязвам промяна в поведението на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...