Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

имам въпрос за силата на звука.как да го застопоря?


korn3

Recommended Posts

проблема ми е следният.имам от скоро айфон,преди имах сони и много слушам музика,но и не го слушам на максимум,че главата ми гърми;)оби4ам на тихичко,проблема идва,че като си го наглася да е тихо и после вече не слушам музика и си го сложа в джоба,силата на званене си остава намален,при сонито намалянето на звука за музика отстрани не носеше никакви последствия за силата на звънене.

има ли решение,силата на звука да си е винаги силен пак аз да си слушам музика с каквато си искам сила?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPod-а. Друго остава като сила така както си го настроил. Ако нагласиш слайдера на половина и го заключиш, силата на iPod-a ще е такава, а на звънене, до край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако силата на звънене е била докрай, пусната е музика (без значение дали е през слушалките или не) и е намалено до половината (примерно), то след спиране на музиката силата на звънене ще си е отново докрай, а не до половината. Поне така е при мен.

А Volume Limit доколкото знам е да ограничиш максималната сила до която може да се усили iPod-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А Volume Limit доколкото знам е да ограничиш максималната сила до която може да се усили iPod-a

Именно де ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Според мен е излишно да се слага Volume Limit, при положение, че това което каза mupo си е точно така

Ако силата на звънене е била докрай, пусната е музика (без значение дали е през слушалките или не) и е намалено до половината (примерно), то след спиране на музиката силата на звънене ще си е отново докрай, а не до половината. Поне така е при мен.

Така е при всички :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

А моят въпрос е подобен-говоря с някого,но ми е много силно в ухото и намалявам малко звука,приключвам разговора и силата на звънене остава намалена,много дразни,има ли изобщо някакъв начин да се оправи това и всеки звук да е за себе си,както при обикновените телефони? :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силата на звика си я усили на максимум от Settings, вкарай слушалките и влез в iPod и отново усили звука, а това в ухото ти по време на разговор си го корегирай от страничните бутони. Дано съм помогнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...