Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

НЕ КУПУВАЙТЕ ! ИЗМАМНИК !


tishkata

Recommended Posts

Видях го с очите си днес. Говориха и двамата съдии, та даже и шефката на съда. Всичко е възможно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава, че е призоваван и на сл. адрес, не само на домашен, нещо иначе не пасва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа какво не ти пасва, за да не се мъчиш. ;)

Последният път го намира и той отказва да я получи - но има свидетел, който удостоверява отказът за получаване. Нататъка го знаеш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи има редовно призоваване при отказ... Права съм все пак... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А когато съдебната охрана трябваше да го доведе принудително от кабинета му в залата на съда (15 метра по коридора ;) ), той си седеше в колата пред съда и го бяха снимали с камера. След като заседанието свърши и всички си тръгнаха, той се върна на работното си място и каза, че нищо не знае, никой не го е търсил, призовкарката лъже и никога не е идвала при него. Предишния път не бил се явил, щото бил болен и е дал болничен. Журналиста го пита от кво е бил болен и той му каза, че е от дископатия. В болничния пишеше камък в бъбрека обаче. Явно дископатия също има, зашото се казваше Красимир Маринов Димитров. Явно е третия Маргин :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти от киното ли пишеш?! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаа, по–скоро клонинг.... Сега вече има логично обяснение за железните връзки на фамилията в съдебната система.... :rolling: :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пред киното бях, да ;) Това са модерните технологии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Каква е връзката между дървото и адвоката?

Отговор: Въжето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте, на всички искам да споделя с вас какво ми се случи вчера и да ми дадете съвет какво трябва да направя. Бях си пуснал една обява за продажба на Samsung Galaxy S2 в различни форуми. Попаднах на на една оферта от Иваино Гичев, само не знам защо е Иваино но както и да е, да ми изпрати iPhone 4S ФО 32 ГБ и го е закупил от интернет за да му излезе по- евтин телефона, да направим бартер с галаксито. Естествено нещо ме усъмни и му поисках реални снимки, които той ми изпрати и в действителност са на 4S. Дадох му адреса и вчера ми звъни куриер и ми съобщава, че имам пратка от Стара Загора и трябва да заплатя сумата от 8,90 лв и да си я взема, попитах го с каква опция и куриера ми каза, че няма никаква опция, плащаш и взимаш. Писах му на имеил на въпросното лице, да ми даде негов скайп или телефон за да му се обадя. Изпрати ми само скайпа си. започнахме да водим едни преговори за бартера, че ако съм го бил харесал в какво състояние е да му изпратя самсунга, ако ли не да му го върна. След като се усъмних, нарочно му предложих да му го платя в брой. Попита ме какво давам аз, отговорих му стоката си е твоя ти решаваш. Предложи ми да го взема на 600 лв, ако са ми били много можело да се договорим. Това още повече ме усъмни, че става въпрос за реплика или просто някаква празна кутия, която ми е пратена за бъзик, щом нямаше нито наложен платеж, нито опция виж и плати. Отидох до куриерите не посочвам коя е фирмата, дадох си личната карта казаха ми да заплатя сумата и ми дадоха пратката. Отворих я и естествено видях ,че става въпрос за iPhone 4S реплика. Взех телефона му от куриерите, звъннах, попитах го каква е тази играчка дето си ми пратил, на какво основание иска 600 лв за тази реплика, или да му изпратя галаксито. Отговори ми, ама как така ще е реплика или играчка, аз съм го купил за 800 лв от интернет. казах му да отиде до глобул и да види какво е iPhone, а не да ми предлага ментета, спора продължи около 5 мин. Казах му сега за наказание, ще дойдеш до Пловдив, знаеш ми адреса, ще ми върнеш деветте лева и ще си го вземеш обратно. Каза ми, че нямал да дойде да съм му го бил изпратил парите или самсунга или да му го върна.

Според вас такъв измамник какво заслужава ?

Поисках телефоните на родителите му, за да им обясня ситуацията, но той отказа и реших да не се занимавам и утре да му го изпратя с наложен платеж срещу сумата от 8.90 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом си платил само 8,90 и сте се разбрали така, не виждам ядове?

Между другото как му е ника тука? Добре е да се знае!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ivailogichev, но не знам дали е регистриран тук с този ник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той реално, изпращайки го без наложен, ти подарява телефона. Може да е просто една заблудена душа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бате представяш ли си да прати 4С без наложен.... :D

Може да прави късо в главния мозък нещо....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ако искам мога и да не му го върна, но не съм такъв човек. Яд ме е, че с измама се опитва да си смени репликата или да изкара някой лев. Ще пиша по всички форуми за него, за да не се опита да измами и други хора, че все някой може да се заблуди и да направи бартер за това менте. Видях, че по андроид форумите го е предлагал и на други момчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе така, както представяш фактите, тоя не е никакъв измамник, ами напротив пълен идиот. Поръчал си е явно от нета 4S-ка, платил е там колкото е платил и като го е взел дори не е разбрал, че е реплика, ползвал го е малко, явно не му е харесал, 'щото то и няма нищо за харесване в тая реплика, някъде е видял Галаксито и му е харесало (логично истинско галакси срещу iphone реплика, няма база за сравнение) и е решил да пусне обява за бартер. Ти си се навил и това, което е направил той е поредното нещо, което ме убеждава, че кръгъл идиот - изпраща ти го без наложен платеж като разчита на добрата ти воля да му пратиш галаксито. Съвсем спокойно, можеше да попадне на някой друг, който да му каже баста и да се сдобие с нов телефон за 8.90лв. Така, че аз тука измама не виждам има много хора, които не могат да различат оригинала от ментето и в твоя случай си попаднал на точно такъв, който на всичкото отгоре е достатъчно глупав, че да съумее да се прецака цели два пъти в един и същи случай. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така, човека си е действал преднамерено.

Естествено нещо ме усъмни и му поисках реални снимки, които той ми изпрати и в действителност са на 4S.

Ако беше само идиот, който не цели умишлена измама, тогава щеше да изпрати снимки на репликата а не на истински 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от репликата, на снимки панела може да е досущ като този на истинския телефон и лесно да се сбърка, може би и самия продавач така се е объркал като го е купувал от интернет и като не е виждал истинки такъв, да си е мислил до последно, че притежава 4S-ка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам на Тургай, да иска телефона на мама и тате, иначе...няма менте ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление изтрих снимките му които е пратил, нямаха нищо общо с репликата. Ако снимаш телефона си с фотоапарат, наименованието на снимките са например IMG- някакъв номер и много други. Неговите бяха свалени от нета, различаваха се с наименование на снимките - 24783ax47zk.jpg нещо подобно.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=42.143211,24.791567

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година 2-пъти ми идваха телефони без наложен платеж. Ама нали все пак сме хора и подсказах на куриера, че трябва да платя стоката. След много обаждания към ценърален офис му разрешиха да вземе парите, но писахме товарителници още 15 минути. А миналата седмица ни отказаха да ни предоставят колет и дори нямахме право да си видим пратката защото била повредена. След разговор с регионалния им мениджър все пак ни дкараха пратката (на желан от нас адрес и за тяхна сметка) да я видим и да кажем колко обещетение искаме. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...