Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 11, мнения и отзиви.


BulgarianSS

Recommended Posts

1itunes11_thumb_medium580_0.jpg

Според няколко слуха, подплътени с извадки от e-mail-и, Apple са изпратили запитване до няколко големи звукозаписни компании, със запитване да предоставят висококачествени снимки на своите изпълнители, които да бъдат използвани в галериите им, като част от новата версия на iTunes.

Според въпросното запитване, iTunes 11 ще излезе през "следващите няколко дни".

itunesnewgal_thumb_medium580_0.png

Спомняме си, че премиерата беше отложена от Октомви за този месец, с причината "да бъдат направени нещата както трябва". Може би именно липсата на подобно графично съдържание е бил проблема.

Друг интересен момент е, дали iTunes 11 ще излезе за Windows 8 - засега няма новини по въпроса, а и е доста съмнително, Apple да направи специална Metro версия на програмата си...

MacRumors

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът не е "дали за уин8", а дали за ХР?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, с нетърпение очаквах пак да сменят логото на "Comming in December" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oткакто минах на Мак, iTunes е основният ми (да не кажа единствен) музикален плеър! С нетърпение чакам новата версия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

^Прав си, колега. Няма база за сравнение. Аз го очаквам с нетърпение, точнo защото се надявам да работи по-добре при Windows.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен интерфейс, първоначалното усещането е като за нов продукт...

пп. оказа се че бутоните оприличавайки ги на бутоните в App Store приложението на устройствата ни, реших че са за индивидуално инсталиране на приложенията, но за съжаление са само за потвърждение за инсталиране и премахване на съответното приложение при следваща синхронизация, би било добре ако имаше опция за инсталиране и премахване без синхронизация

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и ъпдейт на Remote:

What's New in Version 3.0

Remote is simpler and easier with new ways to browse your library and see and edit upcoming songs with Up Next. A redesigned experience for the iPad shows all the songs in an album with the Expanded view and a more powerful search delivers results as you type.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само той.. Не знам, със смесени чувства съм засега. Обновен дизайн, по-красиво изглежда и т.н. Но за 5 мин открих няколко неща, които не ми допадат или липсват спрямо предишните версии..

Липсва ми например cover art-a долу вляво. Не само, че изглежда по-добре, но и върши работа за копиране на обложката и след това поставяне в/у други песни.

Преди бях свикнал като вкарвам някоя МП3-ка от finder-a с прост драг-н-дроп да я сложа в определена плейлиста. Сега трябва първо да отида на плейлисти, след това да кликна определената плейлиста и чак след това да провлача песента.. Всъщност в този момент откривам, че има опция за връщане на стария sidebar - view - show sidebar. Toва ОК, но можеше да измислят как да го направят по-user friendly и в новия дизайн..

Иначе UpNext и новият mini player са добри попълнения.

п.п. При първото отваряне на стора:

81673c646e6bd4dc.jpg

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се случи това със стора. Редовно се намират вече бъгове в новите им проекти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият iTunes ми допада повече. Определено се нуждаеше от промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми допада 11, особено това с отварянето на албума ала папка :smile:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На лаптопа(който не е особено мощен) и при мен магазина не се зареди правилно при първото стартиране, но след това всичко беше наред. Програмата работи по-бързо от предишната версия. Изглежда по-добре, но ме подразни това, че вече всичко е събрано в няколко бутона(менюта) - така неща, които са често използвани се достигат с 1 до няколко клика повече. Например за да добавиш песен в плейлист, трябва да се мине през контекстно меню, в което отново има 2-3 клика.

Друго което забелязах е, че след ъпдейта като вързах iPhone-a, той уж се синхронизира обаче не прехвърли никакви приложения, които имах на телефона, а нямах в библиотеката. Наложи се да направя бекъп, за да направи и нормална синхронизация. Разбира се това може да не е следствие от ъпдейта, но така се случи, че го забелязах.

Като цяло съм доволен от този ъпдейт, а и колкото и банално да звучи новия външен вид доста радва окото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавянето на песни в плейлист става много лесно. Когато започнеш да драгваш песен вдясно излиза списъка с плейлисти - това го показаха още на представянето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесва.

Имаше нужда от малко промени и ми харесват.

Хубаво ,че го има и за XP и за Win 7...доволен съм. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с новият Тюню да пробва Шифт + Рестор дали му дава да избере файл за ОС, при мен не иска....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да с Алт стана :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...