Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 11, мнения и отзиви.


BulgarianSS

Recommended Posts

Дам, вече всичко си е както трябва.

Тенкю!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

само на мен ли ми липсва менюто за радио и радиата които ми бяха в плей лист не ми тръгват. дано не са я премахнали, ще е тъпо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В предишната версия като маркирам песните в Music Library и долу ми показваше колко песни съм маркирал, сега това инфо го няма или не го виждам. При вас така ли е и как да разбера клко са ми песните в библиотеката, защото искам да изтрия песните от телефона (искам да видя дали са еднакъв брой - в телефона и в библиотеката) и да ги синкна отново, че Other files ми е 2ГБ.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа много гадно, в желанието си да изтрия 2GB в Other Files, изтрих всички снимки от телефона и после ги синкнах на ново с iTunes и сега във Photos ги имам веднъж във Photo Library и веднъж в папката, от която съм синкнал, а Camera Roll ми е празна. Има ли начин да прехвърля снимките в Camera Roll и другите две папки да ги няма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Люска, обратно в камерата става само с iFile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да прехвърля снимките в Camera Roll и другите две папки да ги няма?

За прехвърляне опитай с iPhoto.

zeje6upe.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

iTunes 11.0.2

This update adds a new Composers view for music, improves responsiveness when syncing playlists with a large number of songs, and fixes an issue where purchases may not show up in your iTunes library. This update also includes other stability and performance improvements.

For information on the security content of this update, please visit: support.apple.com/kb/HT1222.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
iTunes 11.0.3

This version of iTunes comes with several new features and improvements, including:

● New MiniPlayer. MiniPlayer now includes a beautiful new view that showcases your album artwork In addition, a progress bar is now built right into MiniPlayer.

● Improved Songs View. You can now enjoy your album artwork while in Songs view.

● Multi-Disc Albums. Albums with multiple discs now appear as a single album.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Някъде водехме спор, за кастъм рестори под iTunes 11.1. Кастъм със запазен ББ, правен с редсноу и стич-нати схсх е факт:

6vgq.jpg

Компютърът е с УинХР, тюнс 11.1, телефонът 3гс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави да и аз днес две 3G-та с къстъм сноу направих

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от BigP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да ми каже защо iTunes-а ми върви супер мудно? Примерно цъкам на да вляза в магазина...бави, цъкна друг таб пак супер бавно някой път забива даже. С windows 7 sp1 съм и с последната версия на iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При iTunes 11.1.2 липсва тага "info"някои има ли идея как да синхронизирам контакти или мейл? Без да се връща бакъп разбора се!!!!

41zm.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...