Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Засега няма такива аномалии.

Днес на центъра на Варна ми загуби обхват, ама то тук си е нормално :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз при разговори не съм имал проблеми, всички обаждания са достигали до мен или отсрещната страна и тн. Ползвам 3г на виваком в София. Беше ми направил обаче един дребен проблем наскоро - изчезваше иконката на 3г или вифи, но интернет има и като вляза в настройките, си е свързан към безжичната мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз забелязвам нещо неприятно: като поседи телефона заключен за около минута, при отключване най долу се появява зеленикаво сияние, което изчезва.

Явно като се запалва осветлението нещо става.

Не е болка, ама интересно друг наблюдавал ли е такова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2 или 3 пъти го видях и аз. Вече не се забелязва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да се отрака викаш :)

Ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Масов проблем има с качеството на микро и нано сим картите. Сменяй я и няма да прекъсва.

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм в Дания и нямам никакви ядове с обхват, качество на разговори, пропуснати обаждания и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти си на друга планета, баце. Тука е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам и аз да споделя едно проблемче.Когато съм на мобилен интернет(виваком) с 3g нямам проблеми.Но при липса на 3g не иска да браузва в сафари,не ми отваря Facebook.Изписва ми,че няма връзка с интернет.Странното в този случай ми е,че от падащото меню ми показва реално Weather,Stocks....което означава ,че всъщост си има връзка с нета :(

Да отбележа,че лимита ми за по-бърз интернет не е свършил....имам поне още 200mb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А друга страница отваря ли ти, или само facebook? Пробвай с нещо леко и просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За сега с обхвата и качеството на връзка през мобилния оператор /Глобул/ не съм регистрирал проблеми. Отчитам по ниска чувствителност на wifi модула, в сравнение със iPhone 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече съм с нов чип и ще видим как е, ще пиша дали още има прекъсванията :)

аз такова сияние не съм забелязал при отключването :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора може ли да ви питам нещо. НЕ знам дали тука е мястото, но съм от скоро така че моля за извинение :) Преди 2 дена приятелката ми си взе 5-ца бяла 16 ГБ от Глобул до колкото знам. Понеже телефона е през фирма и е по така на далавера е купен само телефона, който са и казали, че е отключен. Тя е абонат на М-тел. Когато обаче, се опитаме да пуснем Нанокартата на Мтел стигаме до активацията на телефона и след като помисли малко време казва, че картата е невалидна. Пробвахме с Нанокарта на Глобул, която дори не е активирана по простата причина, че нормалната сим карта на този номер все още е активна. Телефона тръгна с нея и стигна до iOS-a. Когато пуснем на Мтел картата пак същата работа с активацията.. Това означава ли, че телефона е заключен само към Глобул и са е излъгали дефакто, че телефона е отключен? Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, заключен е към Глобул

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пешо, и аз не съм го виждал това. За два месеца нито веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тва зеленото още от две три места го чувам. Не съм го виждал на живо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А дали пробвахте да го включите в тунса, ако е отключен там ще каже че има ъпдате който трябва да се направи за да стане ФО телефонът. Аз си купувах 4 ката от глобул и докато не направих процедурата през туню ми казваше невалиден сим(мтел).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

bobidi, дай още веднъж сега, но по-бавно и по-разяснително, ако обичаш.

Казваш, че ако телефона му е купен от Глобул и е ФЗ му слагаш карта на Мтел, ръгаш го в Тюнса, той изревава, че има ъпдейт за да се отключи, ти правиш процедурата и телефона вече работи с другата карта - тоест става отключен?!?!

Правилно ли съм те разбрал?

Как хем е ФО, хем "ъпдате който трябва да се направи за да стане ФО телефонът" ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя неще да "пее" при всички коректни настройки за notification на Facebook-а. Идват си, ама ни зов ни стон. С другите апликации подобен проблем няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От Фейса е и при мен има проблем или от iosa.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...