Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Google Maps


Severus

Recommended Posts

Аз съм доста напред с превода и ако утре ми остане някакво време, което ме съмнява, ще го завърша на 99%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещания по-рано превод. Суров е и правен през телефона, та предварително се извинявам за грешки и неточности. Хубавото е, че може всеки да го редактира и сподели отново тук. Разархевирате и поставяте файла от архива във var/mobile/Applications/GoogleMaps/GoogleMaps.app/en.Iproj/ като замествате вече съществуващия App.strings.

Свали

post-63-0-58601100-1365372365_thumb.pngpost-63-0-46034400-1365372370_thumb.pngpost-63-0-39538500-1365372375_thumb.pngpost-63-0-68759600-1365372380_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и един свободен превод от мен за който бърза, предполагам на шамана ще е по-придържан към превода от андроид, но аз нямах под ръка и си го натъманих, на мен си ми харесва, не е пълен превод, но повечето неща са преведени. Файловете се слагат в var/mobile/Applications/GoogleMaps/Google Maps.app/en.Iproj ако използвате английско меню или в който X.Iproj език използвате за главно меню.

http://dox.bg/files/dw?a=c5439b83c5

ПС. Днес я пробвах и не съм очарован, закъсняват гласовите команди, а понякога подраняват и снимката от Street view я показва прекалено късно, но да се надяваме, че е защото е още бета ! Иначе общо взето върши работа и може да се ползва, но трябва да се гледа дисплея винаги, когато ти говори, особено градско. Търсенето е безкрайно приятно !

ППС. Хайде да даря още малко радост в живота ви - MapsOpener от Cydia ще направи Google Maps вашата навигация по подразбиране - можете да си попълните адрес полето във всеки контакт без да се притиснявате как точно го въвеждате, къде ще си сложите номера на улицата, дали е ЖК или дали е на кирилица и латиница .... и после като тапнете на него се отваря в Google Maps и сте готови да потеглите натам ! :)

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ето един начин,как може да се ползва офлайн приложението !За съжаление за България още не се подържа:(

http://modmyi.com/forums/iphone-news/827801-how-use-google-maps-2-0s-offline-map-caching-ios.html

С две думи,пишете "Ok Maps" в търсачката и кешира картата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно защо за някои райони (вкл. България) не позволява. Не разбирам такова ограничение с какво е свързано..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти позволява някъде(без БГ),трябва да зумнеш и да опиташ пак;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

На някой, който има повече софтуеърни познания от мен, ако му се занимава нека провери защо вече във версиите 2.0 включително и нагоре менюто остава английско, въпреки че файловете са в определената папка en.Iproj, а именно файла “App.strings” който бях постнал преди време и който чудесно си ми превежда по-голямата част от менюто на версия 1.0 и 1.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. "Определената" папка вече е друга - Google Maps.app/AppCoreResources.bundle/en.lproj - (локализира основното меню); в другите бъндъли има още неща.

2. Най-вероятно преводът ти също се нуждае от съответната актуализация.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Налично е българско меню за последната версия, който иска да ми пише, давам и български глас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Някой знае ли как да отворя ръчно направен на Mac маршрут в приложението на google за iOS? И на двете устройства съм вписан с акаунта ми. Не става през стандартните начини от My Places. Имам и линк към маршрута, но като го отворя в Сафари на телефона не ме пита дали искам да зареди в приложението. А очаквах да е така.. Пробвах и през Хроме (за IOS), но отваря само картата, не и зададения маршрут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Google Maps и в Apple Maps за сега може да имаш само начална и крайна точка, няма възможност за „Waypoints” /транзитни дестинации/. Това е причината да не ти зарежда маршрута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте български глас, менюто не съм превеждал за последните няколко версии

http://dox.bg/files/dw?a=6123820bbd

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Супер ъпдейт! За гласовото търсене само трябва да му се говори по-бавно и всичко разбира. Евала на Гугъл!

Edit: ама пак не дава да се свалят карти в България.. Някой наясно ли е с причината? За страните около нас няма проблеми.

Sent from my iBrain using iFingers.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...