Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Google Maps


Severus

Recommended Posts

Много е педалско да, и Македония и Сърбия и Гърция, само Турция също неможе да се запазва за офлайн, даже и streetview нямат. Някой да има решение? Туийкът от cydia "better google maps" твърди, че кешира карта и не я трие, но аз не се осмелих да опитам, някой ако му се занимава да сподели! Последната версия, която аз видях е 1.0.4.

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В новия ъпдейт гласовото търсене работи много по-добре. Преди имаше лек бъг - в началото рядко чуваше първите няколко букви, особено ако е по-кратка дума. Трябваше доста бавно да се изговаря. Сега всичко е точно и си е както в Google.app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който е качил вече новият ъпдейт 3.1.0 да каже успява ли да види street view на местоположение в България? Аз не, а като напиша някой град в чужбина ми излиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблем със Street View аз. Има ли офлайн карти за България, или не правя каквото трябва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Street View-то си функционира също нормално

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен заработи по едно време, явно си е от сътвърите им на Google, не съм преинсталирал, нищо не съм правил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Някой успя ли да сложи Бг глас на последната версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

За джейлнати телефони туийкът mikoto от сидия (има го в insanelyi) дава опция да се запазват карти на градове от България посредством написване на ok maps в търсачката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой знае ли как да си сменя езика на който ми изписва имената на улиците. В момента английските улици ми фи изписва смесено-английски и руски. Искам да са само на английски. Пробвах различни неща и май само като махна българския пакет за писане от телефона ми сменя езика и на картите. Искам обаче да мога да си пиша и на кирилица. Благодаря предварително .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитирането на предходен пост се счита за спам!

Не си само ти така. И при мен е същото положение от 1-2 седмици. Само че, при мен проблема е в уеб версията на PC. Не намерих решение...

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Такааааа проблема ,който ме дразнеше в по-горният пост го реших. Пропуснал съм,че езика за писане и изобщо колко езика да има на клавиатурата се задават от меню Keyboard . Та аз се оптвах да го направя това нещо в меню Language&Region->Preferred languagge order и бях задал предпочитан език Български. Сега зададох предпочитан език Английски и си добавих от меню Клавиатура -Българска . Нещата са си по местата вече и мапса си баца на Английски, а мога да си пиша и на кирилица същевременно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия настройки са отделно една от друга още от първия iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Ще става офлайн и за IOS

http://www.idownloadblog.com/2015/12/15/google-maps-offline-navigation/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е. Най-накрая позволява сваляне на картата на България (не цялата разбира се, но доста големи части).

Работи офлайн търсене на всякакви обекти и адреси.

Не работи единствено гласовото търсене, все още изисква нет.

Още не съм тествал с навигацията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Симпатяги, моля ви, дайте ми българският гласов пакет, който бях качил преди няколко години за Google Maps (от андроидската версия на приложението са взети), че не мога да си го намеря сам.

 

ПС. Сега виждам, че има TTS на български за Android ("Vocalizer TTS глас (български)" се казва приложението в Google Play Store), хората го хвалят, че чете много хубаво, някой качвал ли го е на джейлнат айфон, него или друг TTS на български и ако да, моля да сподели кой, как ... :)

 

Поздрави!

Редактирано от Tzvetan Nikolaev Dacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Mалко да изтупаме прахоляка-гласовото търсене си ми работи(телефона е закачен към блутуута на колата),ама след това не изкарва гласовото навигиране.Чува се само един звук еднократно и толкова.

За да не пиша и в темата за Waze-тука пък,като съм вързан към ВТ на колата,изобщо не сработва търсенето,а навигирането е безупречно.

Някакви идеи,или да сменям колата?

П.п.Телефона си работи без грешка с ВТ-та.

 

Редактирано от pepo1919
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на CarPlay не ми дава опция дя търся гласово.иняче през телефона я имам . За waze говоря!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук гледа ли настройки? Гугъл Мапс е това.

e7c8f6c56521e8990edd572da0e7cbaa.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен на Уейз е така. Само в Гугъл мапс работи гласовото търсене на български.
Иначе 1 плюс след иОС 13 при мен на Мазда, е че бутона от конзолата за навигация вече отива в последно ползваната гпс програма, а не в Apple Maps.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук гледа ли настройки? Гугъл Мапс е това.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да,то фактически само тук можеш да променяш нещо.
На Waze пък,ми е чекнато долното.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...