Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Приложения за стари фирмуери!


The Shaman

Recommended Posts

Правя тази тема и се надявам да не виждаме вече, теми от рода: Стар ми е фирмуера, Viber не работи... и т.н.

Добра новина:

С наближаването на официалния релийз на iOS7, Apple добавят възможност да свалите по-стара, съвместима с устройството и софтуера Ви, версия на приложението което желаете.

Източник: Engadget

Viber

2.2.1 (iOS 4.x Tested)

3.0.0.189 (iOS 4.x Tested)

Facebook

4.0 (iOS 4.x Tested)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

а Whatsapp за 3G може ли?

Благодаря много! Този Viber най-накрая тръгна и на моят телефон. Мерси,мерси,мерси :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Качвам ги тези приложения (Iphone 3g) ver. 4.2.1 през iTunes и когато им дам Install минават (стъпките) и след това изчезват и изобщо не се качват. Какво да направя че да ги кача?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако си с джейл в Cydia добавяш репото repo.insanelyi.com и после търсиш appsync за твоя фърмуер.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Whatsapp няма да тръгне на 3г.

Many people are asking why we’ve stopped supporting the iPhone 3G. It’s because Apple has stopped supporting old iOS versions and old iPhones in their most recent version 4.5 of Xcode, which is the tool (the only tool) that engineers use to make iPhone apps.

The iPhone 3G has a special place for me in my heart – it was the first smartphone I bought in January of 2009 and it was the first phone on which we started developing WhatsApp just a month later.

Then as now, however, we must follow Apple’s lead on all things related to the iPhone. Their pace of innovation has a price of forced obsolescence.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Facebook Messenger за iOS 3.1.x

Мисля, че версия 1.7.3 става но не намирам работещи линкове.

п.п. - whats app ми работи на 3г-то но съм с whited00r.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След като се впиша във Facebook минава известно време и ме изхвърля ... някой може ли да ми каже защо ? Рестартирах телефона ,пробвах да го кача на ново , но всеки път след като се впиша ме изхвърля ..

Редактирано от MartinNenov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Търся Camwow retro за 3Г..Има ли изобщо стара версия на програмата за да тръгне на 3г? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Гога, на старите версии трябваше да се копне някакъв плист. В темата за тап-а-ток го имаше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този включваше другите плюс нашия. Старите версии не се свързват със сървърите на приложението и сработват само с редакция на този файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...