Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Determining apps to sync


BardoSore

Recommended Posts

Половината ми памет е заета с апликации от kuaiyong. Сега при опит за sync не иска да ъпдейтва и качва каквото и да е било. На "determining apps to sync" прави един йо-йо ефект на скалата за заетата памет и спира процеса като прекъсва останалите стъпки. Рестарти и такива неща не помагат.

iTunes 11.0.1.12

iOS 6.0.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дал ли си отметка да синхронизира с компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За коя отметка става точно въпрос? Отметки колкото искаш сложени, тази ми се струва доста базова настройка, че от там да е проблема. В един форум пише, че iTunes може да се бърка за свободното място по устройството и да терминира процеса. Аз си мисля, че цялата работа идва от аповете от kuaiyong, които iTunes не вижда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах,ако ги преименуваш Тюнса ги вижда,да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не спряхте да инсталирате тези бъгави програми и приложения? И после задръствате форума с въпрои( ама защо нямам ъпдейти, защо не ми работи iTunes на компютъра ама защо .......) Слагате не-легален софт какво очаквате?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Аз имам същия проблем и търся решение, някой беше казал че трябва да се преименуват app-овете, при мен не бачка тази работа, десен бутон, get info, info, и всичко ми е сиво бледо там и е някак блокирано.. имам 2 приложения качени на iPod-aкоито са кракнати, свалени от 25PP за компютър, нямам хак на iPod-a, просто ми трябваха и за това никакъв начин да ги махам (така че търся решение на проблема което да ми запази приложенията), а и дори едното от тези приложения не иска да се прехвърли в Library-то, че да го Rename-на.

Ако има някакво значение - опитвам се да си кача музика на iPod-а, странното е че преди е съществувала в iPod-a но някак си се е махнала и е останала в Library, опитвам се да я кача наново обаче както вече беше споменато, синхронизирането прекъсва след "Determining apps"

за отметките да кажа - на Summary-то под iPod, Backups пише Options, там нищо не е отметнато.

- на страницата със Music - Music Sync е отметнато заедно с "Entire music library"

в Library ми пише че имам 3060 песни, а в iPod-a имам около 2500, и тези приблизително 500 песни не искат да се качат

мислих за преинсталиране на iTunes, или да му обновя версията (версията е над 10, не помня точно 10 или 11 беше)

допитвам се до вас за да не направя прибързано действие което да ми донесе допълнително ядове за Коледа.

Мерси предварително!

Редактирано от werfgh
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не спряхте да инсталирате тези бъгави програми и приложения? И после задръствате форума с въпрои( ама защо нямам ъпдейти, защо не ми работи iTunes на компютъра ама защо .......) Слагате не-легален софт какво очаквате?

Sent from my iPhone using Tapatalk

След като има такива теми във форума..."Как да инсталираме кракнати приложения без джейл...." и т.н.,нормално е да се търсят решения на последвалите проблеми точно в този форум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...