Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Странен проблем с обхвата


spote

Въпрос

Проблемът ми се изразява в това, че телефона показва, че има пълен обхват, но реално когато искам да се обадя на някой не мога. Няма никакъв сигнал от слушалката просто си седи бутона End Call. Когато ми се обадят казва, че телефона ми е изключен. Този проблем го забелязах преди доста време, но не го правеше честа, а сега го буквално през 15 - 20 минути. Просто няма как да се разбере, че има някакъв проблем докато не решиш да се обадиш на някой.

Редактирано от spote
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И на мен се случва няколко пъти с различни телефони-IPhone 4 и 5. Ползвам ги в мрежата на МТел. Мисля , че е свързано с оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Почти съм на 100% сигурен, че проблема идва от сим картата, отиди да ти я сменят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът е от мрежата на мтел. Случва се след приключване на разговор, но след рестарт се оправя. С карта на друг оператор проблем няма! От много време ме мъчи това и ако някой има решение бих се радвал да го сподели, защото на *88 отричат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-горе написах какво е решението, ако беше от самия оператор всички щяхме да сме постоянно с тоя проблем нали се сещаш. Аз такъв проблем не съм имал нито с 4-ката, нито с 4S, нито с 5-цата слава Богу. Ако има проблем той е в самата сим карта, много хора споделят, че след подмяна вече нямат проблем с обхвата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема се оправя след рестарт или след като включа Air plain modе, но не е много удобно това. Ще отида да сменя картата и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абсолютно същия проблем имам на Глобул!

Понякога го прави през няколко часа, по якога с дни си е ОК.

При мен като го хвана, че реално няма сигнал, избирам Airplane mode и го махам пак. След това е добре... до следващия път.

Интересното е, че на 31-и направих рестор и май до сега не ми е правил този номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи има прекалено много сим карти, които са за брак... Около мен има 3 ма с този проблем, а единия е със сменена карта. Всички проблеми са на айфон 4 устройства...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес получих 2, а повече от месец не съм получавал. Не се заблуждавайте. От моментното състояние на мрежата е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и на мен ми прави впечатление, че е от време на време - лятото по морето беше ад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте аз съм с iPhone 3Gs 6.0.1 Neverlock и аз от известно време имам проблем с обхвата постоянно се губи, като съм на вън.В къщи обхвата е пълен,а и телефона ми взе често да се рестартирва сам. Да му направя ли ресорт и дали ще помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Ресорт" едва ли ще помогне... :)

Като за начало пробвай с ресет на нетуърк сетингите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах с всичко, но обхват пак няма. Ако го занеса на сервиз ще могат ли да го оправят този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм се сетил ще сложа друга мтел-ска карта и ще видим утре какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...