Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk


Veselin Minchev

Recommended Posts

Аз съм само един юзер!Едва ли ще казвам какво да става с форума:)Лично,само хубави неща съм видял и много съм научил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека опитаме да пуснем ,нещо като анкета какво би било интересно на юзърите и ако има интерес може да опитаме да раздвижим малко нещата.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Най-накрая добре оптимизиран Tapatalk, на който не насичат менютата със снимки при скрол. Доволно им отне едни 3 години да го оптимизират, но все пак го направиха.

 

81e73fe53bc0453ebbdf00c906da03c9.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудих защо онзи ден ме изхвърляше и не искаше да се отвори, даже го махнах и си сложих обикновената версия, сега ще го върна обратно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Да попитам как се държи при Вас приложението? При мен лагва много често и също : От както излезе iOS 11 има ли ъпдейт защото нямам спомен.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се държи нормално, но не е оптимизирано за Х и ме дразни ужасно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой вчера беше казал, че при него е, от 2 дена. Та се чудех, само аз ли съм изтеглил късата клечка?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Може ли някой да ми каже с с две-три думи с какво Tapatalk Pro е по-добър от безплатната си версия , освен може би липсата на реклами ? 

Аз отдавна ползвам безплатния , но напоследък срещам някакви бъгове в него , които много ме дразнят . Единия е ,при нотификация за нов пост и натискането върху нея , ме праща на 2-3 страници напред от последния пост , които реално не съществуват и трябва да връщам ръчно назад до последното мнение в темата . Отделно не получавам нотификации за нови мнения по теми за които съм абониран , въпреки че всички настройки за нотификации на приложението са включени ?!? 

 Дали при Pro ще липсват тези "екстри" и си заслужава парите се чудя .

Редактирано от Ангел Арнаудов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с ходенето на "празни" страници наистина го има в безплатната версия и сега се усещам, че откакто съм с платената не ми се е случвало.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо не получавам нотификации за Всички , за някой има, абонирани страници ? При Pro няма ли такива проблеми ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм спрял изцяло нотификациите от Тапаталк, така, че не мога да ти кажа там как се държи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В про-то всичко е ОК, не съм срещал бъгове, нотификациите са налице. Само ми липсва синята тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен това с прехвърлянето към празна страница ми се случваше точно с про-то при отваряне на известие, а сега напоследък не съм забелязала, може и да са го оправили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е има го проблема с празната страница, но като дадеш рефреш или назад и се оправя!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това Pro ли говорите?

 

6fb416602a81c20ed6d4eec759e8fc22.jpg

 

Преди време казахте, че е бъгава и безплатната била шест. К’во да правя сега, коя да ползвам?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Grievous написа:

 


За теб Pro е задължително. Ако искаш да модерираш де.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Колеги , добър ден.
Винаги когато имам нотификация за дадена тема не мога да влезна директно като кликна на нотификацията , прехвърля ме във форума и бял екран. С обикновен тапаталк съм не е про. Мога ли по някакъв начин да оправя този проблем?
За други форуми няма този проблем.
Видео :







Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всички е така и при мен също, пробвал съм и двете апп, едно и също е, за мен pro е по бъгава, за това ползвам обикновеният Tapatalk lifetime premium и е същото.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

fed4db3c274735829a68392ef9f9549a.jpg
Ето новата цена! Старата беше май 6 или 7 лв.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, тези направо са избушили кочината...

Добре, че съм го бил взел на нормална цена.

870596246_ScreenShot2018-05-29at16_23_21.thumb.png.06db810c7b270e3fea4b578e52cd42ea.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го платил на 6,49, 21 лв никога не бих платил за това.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...