Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk


Veselin Minchev

Recommended Posts

Някой знае ли подобно приложение нативно или уеб за Мак за левно интегриране на няколко форума които човек следи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Тапата в последно време не ми подава нотификации и в началния екран изчезнаха текущите теми и т.н.. Някой с подобен проблем?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, но не знам защо не ми липсват нотификациите. С обикновен тапатслк съм.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам, ама защо така се претика това приложение не мога да си обясня?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Пак не му се работи с форума😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи му се, но тапаталк не са си ъпдейтвали приложението за форума от 09.02.2021г. След последния ъпдейт бълва на всяка минута грешка и за това го спрях - временно.

 

Успях да го оправя и го пуснах, но ако не си ъпдейтнат приложението, ще стане лошо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Спрях тапаталк приложението, защото пак започна с бъговете. Работя по евентуално решение, дано да е временно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак го пуснах, но не ми харесва как работи и ще има спирания докато си оправят бъгавата апликация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Получих странен имейл, че съм се логнала от устройство с Firefox, но аз не използвам този браузър, а известието съвпадна с отваряне на Tapatalk, та да питам има ли нещо общо и да се притеснявам ли за нещо?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само при теб и аз от 2-3 дни се чудя какво става, а се оказа ,че точно като се логна в тапаталк и получавам този мейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз си бях логната, само отворих приложението, явно нещо го отчита като браузър, нямам идея.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах екстрата за предупреждение при логин от друг браузер. Но явно не бачка както трябва. Спирам я отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Случайно пак да е изключен Tapatalk? Че от вчера само ми върти и не изкарва нови постове, а след това даде,, че нямам права и като се разлогнах, вече логване няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форум ли да поддържам или с тапаталк да се занимавам. Явно пак имат някъв проблем, но той не е във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, просто преди беше казал, че ще откачиш тапата, ако прави проблеми, затова питах, иначе си е все така, пробвах и с не-про приложението, явно имат проблем.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се, а има и ъпдейт. В момента нямам лаг с форумите, които следя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с про-то, не виждам ъпдейт, сега ще го преинсталирам, но днес пробвах и с нормалното и пак не ставаше.

Не става, пак същото съобщение при логване - operation timed out и т.н. и с не-про версията не става, не мога да се логна - пита ме дали съм аз и да ме логне, потвърждавам и до там - върти, върти и дава, че е минало времето и цял роман надолу.

Между другото пробвах като добавих андроид форума и си влзязох без проблем, явно тук нещо при вписването става, нали имаше промени преди време, но не виждам от къде мога да прескоча автоматичното и да се впиша ръчно. 

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деска, “Тапаталка” от известно време се развали. Аз влизам във форума през Сафарито когато не иска да ме регистрира.. Не му се ядосвай.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не се ядосвам, станало е след смяната на начина за вписване, не бях се разлогвала до сега, намерих как да впиша ръчно данните, не не става, връща ме да се логна пак и пак, помни старите данни с никнейма, чистих кеш и пак въвеждах с мейла, не и не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е спирало да работи, ако не е тапата половината форуми в които влизам няма да се сетя за тях.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се, обаче пуш нотификациите не работят от доста време.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Най после излезе нова версия на ш-я Тапаталк и "май" вече работи(поне при мен).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...