Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Recommended Posts

Здравейте!

Наскоро пуснахме безплатна фентъзи игра с карти. Казва се Бойните Полета на Елдхелм и е безплатна колекционерска игра на карти.

Тя е силно повлияна от ролевите игри, взаимствайки от тях някои механики и идеи. Резултатът е интересна смесица между елементи на класическа колекционерска игра на карти с ролеви елементи.

Може да я свалите оттука: https://itunes.apple...elm/id570852195

Работи с iOS 4.3 и всички по-нови версии.

Ще сме благодарни на всякакви фийдбеци!

Ето малко скрийншотове:

Untitled-2.jpg

Untitled-0.jpg

Untitled-1.jpg

Untitled-4.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда.

Само, че... На първо четене една забележка. Играта е пусната тази година, но не е оптимизирана за iPhone 5?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, би трябвало да има опция за смяна на езика...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дотегна на първата минута точно заради това. Не, че не чета английски, но съм мързелив типично по български а такива игри си искат четене. Добре ще е да има и роден език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има на български, просто трябва на логин страницата да го изберете (горе в средата).

А в следващата версия - като я качим - ще може да се сменя и от settings.

И благодаря на asko44 за сркийншотовете :)

Редактирано от viraco4a
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, не е ли логично, щом е "Нова българска игра", езикът по подразбиране да е български? Процентът англоговорящ+айфон е немалък и все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казва че не подържа екрана, тоест резолюцията на 3gs - а ми. Явно ще трябва да почакам ;]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, не е ли логично, щом е "Нова българска игра", езикът по подразбиране да е български? Процентът англоговорящ+айфон е немалък и все пак...

Играта я замислихме отначало да е международна, затова езикът по подразбиране е английски.

На мен ми казва че не подържа екрана, тоест резолюцията на 3gs - а ми. Явно ще трябва да почакам ;]

Ами малка ти е резолюцията, да. За съжаление не планираме да я пускаме с по-ниска резолюция :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, минусче получавате. 3ГС-ът е актуален модел, чудя се даже как са ви одобрили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, цитирането на последен пост е ненужно и ЗАБРАНЕНО!

Да, минус си е. Изхождахме от факта, че на по-ниска резолюция се опорочава целия гейм експириънс - интерфейсът изглежда кофти и е неудобен. Проблемът идва може би от факта, че първо направихме desktop версията, а след това имплементирахме мобилните приложения. Говорих с колегата ми програмист, обеща следващите седмици да поработи и по този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Както обещахме, играта след седмица ще може да се играе и на устройства с резолюция 480x320. Който беше с 3GS да пробва :smile:

823555_476958215685837_1084289775_o.jpg

Редактирано от viraco4a
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...