Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Oтключване на iPhone 4S от verizone USA


Recommended Posts

Здравейте, преди 10 дена някъде платих на един пич 220 кинта за отключване на iphone 4s заключен към verizone USA, знам че процедурата не става бързо няква идея да имате колко време се чака?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама телефоните от Verizon нали нямаха слот за сим карти? Та какво отключване очакваш и дори това да се случи как ще го ползваш в България със сим карта като няма къде да я сложиш?

verizon-iphone-4-review-26-slashgear3-580x3371.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не е от Verizon, а като не даваш конкретна информациа, няма да получиш и конкретни отговори ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4S е само GSM, няма CDMA. ;)

Е как няма CDMA като мрежата на Verizon e именно такава!

Verizon 4S Specifications

Network

  • CDMA
  • 1x EVDO 800/1900 mHz
  • Global GSM
  • Dual Band 900/1800 Mhz
  • Quad Band 850/900/1800/1900 mHz
  • Rev A Capable
  • UMTS/HSDPA
  • UMTS/HSDPA/HSUPA 850, 900, 1900, 2100 MHz

ПП. Шамане, не знаех, че има слот за сим карта, но пък на снимката го няма отстрани?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има без слот, но има и с такъв. Не означава, че не е cdma. Мисля даже, че вече сме го обсъждали в тема. Миро беше обяснил по-подробно.

А когато горе му казах време за отключване, не си чешех езика :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням на представянето казаха, че е само GSM, но може да греша. Аз имам въпрос към Георги Илиев, защо си си дал парите на някой, на който не можеш да имаш никакво доверие? В този форум има достатъчно хора, които предлагат тази услуга и всички са доволни от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асенчо що хокаш човека бре :smile: , дал е пари нервно му е -нормално,всеки ако вземе да го хока ,ако и ти си дал 220 лв. ще ти ли е приятно някой са да ти обяснява за други варианти -и що не проба там -онам

п.п. Колега Шамана е прав- долколкото знам даже за някои се чака и повече -като например Sunrise -до 20 работни дни ;)

изчакай :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, казаха ви го.

Асенчо, ако продължиш да ляляш наизуст и подвеждаш, знаеш какво следва.

До колкото си спомням на представянето казаха, че е само GSM

Я, гепи на баба ти гинко билоба-та, че май склерозата те мъчи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ем взеха IMEI-а на телефона на 9.01 , да се надявам, че до края на месеца ще стане ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега georgi iliev, услугите за Verizon и Sprint не работят от преди Нова Година!

НИКОЙ провайдър, не е submit-вал оттогава и не знам с какъв акъл твоя човек ти обещава да ти го отключи..

Не искам да те отчайвам, но смятам че телефона ти няма да бъде готов до края на месеца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв iPhone, който няма слот за карта.Такъв iPhone може ли да се отключи и да работи в България с българските оператори?

Редактирано от Protector
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам iPhone 5 от Verizon са откл.за всички GSM оператори,но това неважи за iPhone4S. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се сложи сим картата!!Що за въпрос е това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...