Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Откраднати и загубени телефони!


vladistar

Въпрос

Откраднат е бял iPhone в Кюстендил.

IMEI: 011771008581038

Моля някой ако има информация да пише в темата или на ЛС.

п.с. Анонимноста е гарантирана.

Редактирано от VladTheImpaler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 259
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Alxx®

    25

  • The Shaman

    16

  • Grievous

    8

  • gogi6

    8

Recommended Posts

  • 0

Намерен е iPhone 6 Gold с карта на Mtel. Намерен е 12.09.15 на бул. Гоце Делчев в София. IMEI: 358374068225850. Собственика да се обади на 0878500282.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

В събота беше намерен сив Iphone 6 16gb в Пловдив с паднала батерия. Сим картата е на Telia (оператор от Дания). Вчера заредихме телефона. Менюто е на датски, картата към мобилния оператор явно е спряна, защото не се закача към оператор. WiFi е изключен и има код на дисплея. Вчера писах до оператора но те отказаха да съдействат да намерим собственика. Дори не пожелаха да му предадат мой мейл или телефон. Ако някой има идея как да намеря собственика или най-малкото, как да вържа телефона към интернет. След проверка на имея показва, че Find My Iphone e включен но за да получа съобщение от собственика трябва интернет. И за финал да отбележа, че аз лично нямам Айфон и нямам идея как се работи с него, камоли на датски :)

Благодаря предварително за всякакви съвети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Задръж бутона под дисплея. Ако е включен гласовия асистент се опитай да извлечеш информация за притежателя. Но преди това се разрови как е на датски. Ако стане ще ти изкара инфо за собственика. Успех.

Редактирано от dizela13
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Задръж бутона под дисплея. Ако е включен гласовия асистент се опитай да извлечеш информация за притежателя. Но преди това се разрови как е на датски. Ако стане ще ти изкара инфо за собственика. Успех.

Асистента е включен но не показва никаква информация, само говори някакви неща. Пробвахме различни команди и единствено стартира някаква плейлиста с музика. Доколкото четох на асистента също му трябвал интернет за да работи както трябва.

Редактирано от Just Another
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Питай го: what's my contact info

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако няма никакъв нет, гласовия асистент няма да ти каже нищо, както и няма да пуска музика и т.н. При наличие на нет, гласовия асистент с нещо от сорта "show my name", но на датски, би трябвало да ти изкара информация за собственика — телефонен номер и email адреси.

П.П. Застъпихме се.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвахме с gogole translate от англиски към датски и да му чете от google, но не показва нищо. Отговаря нещо и после пита да ли искам музика и ми дава възможности за отговор да или не. Ако избера да стартира онази плеилиста с музика. В нея има само 4 песни и затова си мисля че са на самия телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитай друго тогава. Извади сим картата и я постави в друг телефон, ако не иска пин код ще можеш да видиш някой номер на който евентуално да пратиш съобщение от твоя телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще го пробвам ... само да намеря адаптер към нормален размер на сим картата, че колегата са айфона днес е не е в офиса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай този байпас. Казват, че бачка и на 6. Едно време стигах до контактите с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ресторнахме телефона ... вече имам номер, че даже е и български, но за съжаление е изключен. Продължавам да им звъня, рано или късно ще се свържем. Благодаря за съветите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера вечерта се чухме със собственика и се видяхме да му дам телефона. Човека почерпи за което му благодаря. Единственото тъжно нещо е, че телефона е стоял близо месец между възглавниците в един ресторант преди да го намерим ние. С човека се питахме и двамата ... тия хора не чистят ли ... но както и да е. Случая е приключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Супер! Браво на теб за упоритостта и честността, браво и на собственика, че не се е направил на интересен и човешки е благодарил! А за ресторанта - по-добре, че не са чистили, защото сега телефончето сигурно щеше да се продава за части в олх. Става ми някак си хубаво, като прочета подобна история с щастлив край, продължавам да вярвам, че са останали добри и честни хора!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Загубен розов айфон 5Ц в района на мол Стамболийски

IMEI: 358546052092558

Днес се обади един добър човек, че го е намерил и ще го върне :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Загубен/откраднат в гр.Плевен:

iPhone 6S, Space Gray, 16GB

IMEI 353269078700469

Serial No FK1QGCMHGRY5

Part No MKQJ2GH/A

Ивайло 0888328367

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 

Изгубен/откраднат Айфон 6s/розов/ 64GB на 12.02.2016 в МОЛ Сердика

Part.No.MKQR2GH/A

Serial No.F17QMKFBGRYF

IMEI/MEID 355426072454901

Предлагам добро възнаграждение и анонимност! 0885968888

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет на всички! Преди седмица откраднаха Айфон 6 на дъщеря ми! Има регистрация в iTune и Icloud. След опит да се локализира с Find my iphone, на дом. PC постоянно изписва ofline, но ми казаха, че трябва да покаже последното местоположение преди да е изгасен а всъщност нищо не показва! Дъщеря ми не си спомня дали опцията find my iphone е била разрешена от менюто на самия телефон! Благодаря предварително! 

IMEI 359299060275190 - 64GB Silver

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли начин да се разбере дали опцията Find my iphone е включена на откраднатия тел.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Можеш и от find my iphone да се логнеш с акаунта който искаш674e2bcb203be176f94bc3083e4ba517.jpg7e1701ca403e2eac25a9f90af6e6e71f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Има ли начин да се разбере дали опцията Find my iphone е включена на откраднатия тел.?

https://www.icloud.com/activationlock/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
4 hours ago, gogi6 said:

Можеш и от find my iphone да се логнеш с акаунта който искаш674e2bcb203be176f94bc3083e4ba517.jpg7e1701ca403e2eac25a9f90af6e6e71f.jpg

Това от друг iphone ли трябва или от дом. PC ? Прощавайте ако въпросите са ми досадни, но ползвам Нокиа с фенерче!

Редактирано от Alex Sa6o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От компа не намерих такова меню! Иначе Activation  Lock показва ON. Aко ми покаже поне последната локация може да си помогна сам да го открия защото съм почти сигурен кой е крадеца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...