Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Откраднати и загубени телефони!


vladistar

Въпрос

Откраднат е бял iPhone в Кюстендил.

IMEI: 011771008581038

Моля някой ако има информация да пише в темата или на ЛС.

п.с. Анонимноста е гарантирана.

Редактирано от VladTheImpaler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 259
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Alxx®

    25

  • The Shaman

    16

  • simba4

    8

  • Alex Sa6o

    8

Recommended Posts

  • 0

Имам много приятели , които веднага ще ми помогнат. Само кажи какво трябва да се направи! Знаем си името и паролата за icloud !

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С find my iphone app се логваш с акаунта и ти излиза това меню което е на шота и опитваш да пуснеш последна локация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И от всеки браусър става, онази опция от шота се показва само ако не е активна функцията сенд ласт локейшън в телефона.

 

 

Screen Shot 2016-03-13 at 20.54.39.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да пробвах с друг айфон на един приятел и не се показва това меню, явно си е активирано на самия откраднат тел. Странното е че не показва никаква карта и последна локация, а уж би трябвало!  От време на време си го проверяваме на домашния комп, но засега изписва само че устройството е offline . Доколкото разбрах преди да му падне батерията ще изпрати сигнал за последно местонахождение, но ако не го включват то може и да не падне батерията скоро!

Редактирано от Alex Sa6o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако няма карта с нет или wi-fi, няма как да ти изпрати каквото и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има  карта с нет ,дано се пробват ..да го включат

Редактирано от Alex Sa6o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без да те обезсърчавам, но картата е първото нещо, което са махнали.

Ако имаш някакъв документ за произход или кутия, отиваш в полицията и го обявяваш за откраднат. И чакаш. Няма какво да направиш друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А да ,забравих да спомена, че подадохме жалба в полицията , занесохме всички документи и кутията! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да ти кажа аз как намерих своя 5 преди години изгубен - обява във всички социални мрежи, без никакви полиции, но награда естествено! Имай в предвид, че всичко бе заключено от паскод до айклауд! И да обадиха ми се платих 100 лв., и си го взех! Не разбрах кой е човека, но имтересното бе че в крайна сметка са успели да пробият паскода но до там :)

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Но да ти кажа при мен също нямаше последни локации и тем подобни!

Някакъв човек е отишъл в сервиз с моя телефон и от там са му казали, че се дава нагарада и нищо не могат да направят най много за части да го вземат! И понеже се познаваме в града по някакъв си начин тела стигна до мен! Не раБрах кой беше, но все пак си взех телефончето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

на 13 февруари ми откраднаха iPhone SE в автобус 285 на спирка Ломско шосе в Надежда.

Моля ви ако някой има информация да се обади на телефон 0884 906 445.

IMEI 355794075234459

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добра вечер!
Намерен е iPhone 6S Rose Gold в град Бургас.
С пукнат дислей е в горния десен ъгъл, но апарата си работи иначе.

 gmnlWa2.png  2Px5NdM.png   HkKBBUb.png

Апарата бил в Lost Mode.

Ако някой, нещо - знаете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера вечерта в МОЛ Варна беше откраднат iPhone 7 Black 32GB с черен силиконов гръб, без протектор на екрана. Телефона няма отличителни белези освен няколко едва забележими драскотини по екрана.

IMEI : 355315089753415

Моля Ви, ако някъде се появи подобен или бъде пробвано да бъде продаден да ми се съобщи на следните координати посочени по-долу, телефона има голяма стойност по ред причини.

0895647357
Иван Димов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като знаеш адреса на който живее, можеш спокойно да го посетиш. Недей чака да го продава.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има си полиция за тая работа. Написаното в мнението трябваше да го напишеш в районното и набързо да си свършат работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След дискотека с градски транспорт ли се прибирате бре с**********..... Ха ха ха ха ха!

Както е казал Алекс, което е много точно и ясно, прибягай до РПУ и драсни няколко реда там.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте Kery70, Alxx и JmeLche,

3 hours ago, Kery70 said:

След като знаеш адреса на който живее, можеш спокойно да го посетиш. Недей чака да го продава.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отидох естетвено там, но е блок с примерно 20-30 апартамента там, а да седя и да чакам пред вратата е малко отчайващо

3 hours ago, Alxx® said:

Има си полиция за тая работа. Написаното в мнението трябваше да го напишеш в районното и набързо да си свършат работата.

Всичко е при полицията разбира се, от вчера още. Но те казаха, че в неделя не започват нови случаи, после днес целия ден им трябва, за да заведат случая и да го разпределят. Пък и каква работа да свършат освен като мен да видят тоя блок и толкова..

1 hour ago, JmeLche said:

След дискотека с градски транспорт ли се прибирате бре с**********..... Ха ха ха ха ха!

Както е казал Алекс, което е много точно и ясно, прибягай до РПУ и драсни няколко реда там.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Очевидно, който "прибира" телефон от дискотека, се прибира с градски транспорт. Иначе всеки нормален би го върнал. А относно жалбата, пусната, обаче полицията освен да пусне IMEI кода за поверка, няма какво друго да направи. Пък той ако включи телефона, аз ще го видя в Find My iPhone. Надеждата ми е, че когато апаратът отиде в някой сервиз/магазинче за да се разглоби на част, някой ще гугълните IMEI кода и ще види за какво става въпорс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 5 часа, Ставрев123 написа:

качих и аз но никой от тримата млади хора вътре не каза нищо (телефонът беше включен, с интернет и чрез Find My iPhone разбрах всичко това), но не се сетих за опцията "play sound". След това слезе на метро станция Г.М. Димитров и малко по-късно се появи в Люлин. В 6:36 човекът явно се прибра вкъщи и успя да намери как се изключва телефонът. 

Бил си в автобуса, видял си хората, после знаеш къде е отишъл ...

Не е толкова трудно според мен 

Пусни го в лост мод и напиши едно съобщени, че знаеш адреса и лицето, че телефона е не използваем или остави номера който да ти звънне и напиши възнаграждение

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
11 minutes ago, kawabiker said:

Бил си в автобуса, видял си хората, после знаеш къде е отишъл ...

Не е толкова трудно според мен 

Пусни го в лост мод и напиши едно съобщени, че знаеш адреса и лицето, че телефона е не използваем или остави номера който да ти звънне и напиши възнаграждение

Трябваше да ги снимам, ама все пак беше 6 сутринта и не е като да можех да мисля супер логично. Пуснах го в лост мод, написах всичко, ама той ще се включи, когато телефонът се върже пак с интернет.. Тогава ще се види и къде е.. Ама ако имаш малко акъл, като откранеш телефон няма да го включваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И после за да ти тръгне нета, трябва сим картата да няма ПИН.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте на всички съфорумници.
Искам да помоля за помощ да издиря един измамник от Габрово на име Кристиян Кирилов, отговаря на телефон 0887 763 868.
В понеделник му изпратих iPhone 6 за смяна на дъно, и от два дена насам ме мотае, че ми е изпратил телефона с Еконт, но така и нищо не получавам.
Разбирам, че сам съм си виновен да изпратя апарата на несигурен техник, но пък разговаряйки по телефона успя да ме убеди, че е сериозен.
Ако някой има информация за този човек от Габрово, който се представя за техник и търговец на части за телефони, моля да ми пише на лични.
Според мен живее в района на Еконт- Мадара, защото ми поиска да го изпратя до този офис, че му бил по- близо.
Идеята е да отида на място и да му потърся сметка, защото ако сега измами мен, утре ще измами някой друг от вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А името истинско ли е? Пита ли в Еконт?Иначе и аз може да дойда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дадоха ми бележка, като оставих апарата и на него пише Кристиян Киров. Но като ми даваше адреса и телефона си ми написа Кирилов. Отидох в Еконт да ми кажат адрес на този човек, но ми казаха, че нямали право.  Намериха в системата, че съм му изпратил апарата и, че той го е получил, обясних, че съм излъган и че ме е измамил и пак не искат да ми дадат адреса му. Решил съм да отскоча до мтел- А1 :)  да видя дали от тях ще измъкна някакъв адрес за този телефонен номер. Дори и да не е на негово име човека, който му е дал номера да го ползва ще го познава.

Жоре не си нарушавай кефа на морето :), мерси за подкрепата. 

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм от Габрово , но не съм чувал за такъв "техник" тук , може да е всеки , някой келеш . Няма как да го разбереш ,като не го знаеш как изглежда . Доста наивно си постъпил , но жалко 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...